Yamaha CS700AV videokonferenčný systém - všetko v jednom

1150,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1150,00 €
Cena bez DPH 958,33 €
: 2021
Videokonferenčný systém - všetko v jednom / kamera + mikrofón + soundbar /
 Späť na: Live Stream
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €
Širokouhlá 120° full HD kamera zachytí všetkých účastníkov videokonferencie

V malých zasadačkách je dôležité, aby kamera zachytila všetkých v miestnosti bez ohľadu na to, kde sedia. Veľakrát sa stáva, že kvôli priestorovým obmedzeniam sedia účastníci videokonferencie priamo pri kamere.

Oproti štandardným kamerám s 80° uhlom snímania ponúka Yamaha CS-700 širokouhlú full HD kameru až so 120° uhlom, vďaka čomu takpovediac „nafúkne“ aj malú zasadačku a spraví z nej veľký meeting room pripravený na videokonferenciu.

Či už sedíte priamo pri kamere alebo oproti nej, Yamaha CS-700 zabezpečí, že na druhej strane Vás uvidia kvalitne a vo vysokom rozlíšení.
 
Automatické smerovanie mikrofónu na hovoriaceho.

Yamaha CS-700 disponuje 4 mikrofónmi, ktoré sa aktívne zameriavajú podľa toho, kto práve hovorí. Vďaka tejto funkcii budete mať istotu, že každého jedného účastníka videokonferencie bude počuť čisto a jasne.

Samozrejmosťou je eliminácia ozveny a pokročilý hlasový procesing zabezpečujúci hladkú a prirodzenú konverzáciu.

Okrem štyroch mikrofónov má Yamaha CS-700 integrované aj 4 reproduktory, ktoré sa postarajú o zrozumiteľný prenos hovoreného slova. Výhodou je, že tieto reproduktory sú presne dimenzované na hlasový prejav, takže sa môžete spoľahnúť na maximálnu čistotu a zrozumiteľnosť. 
 
Pripojenie počítača a zdieľanie obrazovky

Yamaha CS-700 je skutočne efektívne a užívateľske prívetivé all in one riešenie pre rýchle videokonferencie malých tímov. Jediné čo potrebujete je pripojiť sa prostredníctvom USB k zariadeniu a plnohodnotná full HD videokonferencia sa môže začať.

Je jedno, či používate Skype for Business, Google Chromebox for Meetings, BlueJeans, Zoom, GoToConference, či Vidyo, Yamaha CS-700 je univerzálne kompatibilná.

Môžete zdieľať obrazovku, pracovať so svojím notebookom a všetkými svojimi dátami. Po ukončení videokoferencie sa jednoducho odpojíte a miesto je pripravené na ďalší meeting Vášho kolegu.