Samsung TV QE55Q80 AATXXH

999,00 €
850,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 999,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 850,00 €
: 2021
Posledný KS za túto cenu !!! Televízia SMART QLED 4K, 55", priame zadné podsvietenie, 100% objem farieb, Q HDR 1500, zvuk sledujúci pohyb (OTS), Direct LED, HDR10, HDR10+, HLG, lokálne stmievanie, duálny tuner DVB-T2 / S2 / C, H .265
 Späť na: TV
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Pri sledovaní obrazu na 4K ULTRA HD QLED televízoru SAMSUNG QE55Q80A si môžete naraz užiť žiarivú bielu aj hlboko tmavú čiernu. O úchvatný kontrast, vďaka ktorému bude vyznenie vždy pútavé a realistické, sa postará precízne priame zadné podsvietenie Direct Full Array.

 

Vďaka svojmu šikovnému procesoru 4K ULTRA HD QLED televízor SAMSUNG QE55Q80A neustále vylepšuje obraz a zvuk, aby ste sa vždy mohli tešiť z maximálnej kvality. Quantum Processor 4K dokonca využíva pokročilú umelú inteligenciu na to, aby prepočítal obsah natočený v nižšom rozlíšení na úroveň porovnateľnú s plnohodnotným 4K.

 

Miliarda farebných odtieňov technológie Quantum Dot znie možno nepredstaviteľne, ale pocítite ju v každej scéne. Nech už bude na obrazovke 4K ULTRA HD QLED TV SAMSUNG QE55Q80A čokoľvek, uvidíte to v realistických, nádherne živých farbách. 100% farebný objem je navyše zárukou toho, že farby vyniknú pri akejkoľvek úrovni jasu.

 

Spoznajte kontrast tak hlboký a farby tak živé, až budete mať pocit, že na vás vyskočí z obrazu. To všetko vďaka Quantum HDR 1500 a dynamický mapovanie tónov HDR10 +, ktoré vás oslní vylepšenými odtieňmi a farbami. Zažite revolúciu so 4K ULTRA HD QLED televízorom SAMSUNG QE55Q80A.

 

Užite si bezchybné sledovanie 4K UHD QLED televízora SAMSUNG QE55Q80A aj z boku. Technológia širokých pozorovacích uhlov prináša brilantné vyznenie farieb aj tým divákom, ktorí nesedia priamo pred televíznym panelom.

 

4K UHD QLED televízor QE55Q80A od spoločnosti Samsung je vybavený inteligentnou technológiou Adaptívneho obrazu, ktorá zabezpečí optimálne podsvietenie a kontrast panelu na základe okolitého svetla v miestnosti. Vychutnať si tak môžete špičkové sledovanie víkendového športového zápasu so slnkom za oknami aj filmový večer v temnotemnej obývacej izbe.

 

Zvuk sledujúci pohyb (OTS) vytvára autentické priestorové audio, ktoré sa vám neomrzí. Pomocou analýzy scény a vstavaných reproduktorov počujete audio zo smeru, kde ho vidíte na obrazovke. Kalibrácia zvuku SpaceFit Sound sa postará o automatickú optimalizáciu vo vašom prostredí, takže si užijete nerušený zážitok, nech už máte 4K ULTRA HD QLED televízii SAMSUNG QE55Q80A kdekoľvek.

 

Zabudnite na nepríjemné trhanie a zasekávanie obrazu. Hladké hranie na 4K ULTRA HD QLED televízii SAMSUNG QE55Q80A vám zabezpečí funkcia Motion Xcelerator Turbo +, vylepšenia pohybu 120 Hz v 4K a odozva panelu do 10 ms. Užijete si tak ultrajemnú akciu bez rozmazania aj v rýchlom pohybe. S certifikovanou technológiou AMD FreeSync Premium Pro™ zažijete špičkový výkon a krištáľovo jasnú grafiku vášho obľúbeného herného sveta. 4K ULTRA HD QLED televízor SAMSUNG QE55Q80A navyše ponúka pomery obrazovky 21:9 a 32:9, ktoré vás perfektne vtiahnu do deja.

 

Okrem oddychu pri obľúbenom obsahu vám 4K UHD QLED televízor SAMSUNG QE55Q80A ponúka tiež rozšírený priestor na vašu prácu alebo štúdium. S bezdrôtovým pripojením jednoducho prepojíte monitor s telefónom či notebookom a užijete si home office aj dištančnú výučbu na úplne novej úrovni.

 

Využite veľkú uhlopriečku televízora naplno. Panel UHD QLED televízora SAMSUNG QE55Q80A s jemným rozlíšením 4K môžete rozdeliť na až dve časti pomocou funkcie Multi View. Pripojte k televízoru svoj smartphone, aby ste mohli napríklad prechádzať športové štatistiky počas zápasu.

 

OBRAZ & VYSIELANIE
QLED 4K
Uhlopriečka: 55" (138 cm)
Rozlíšenie: 4K (3840 x 2160)
Umelá inteligencia - Quantum Processor 4K
Priame zadné podsvietenie
Široké pozorovacie uhly
100% objem farieb
Q HDR 1500 (HDR10 + / HLG )
Supreme UHD Dimming
Adaptívny obraz
Motion Xcelerator Turbo+
PQI 3800 (picture quality index)
2 tunery (DVB-T2 / C / S2)
Kodek H.265
HbbTV 2.0

 

SMART TV
Operátorské aplikácie: O2 TV / T Mobile, VOD - Voyo / HBO GO / Dramox / Netflix / Prime Video, IPTV - Skylink / Sledovani.TV / Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify

SmartThings - IOT inteligentná domácnosť , Multiview - rozdelenie obrazovky na 2 časti, Google DUO - videohovory, PC on TV - prepojenie počítača s TV, hlasové ovládanie (AJ), operačný systém Tizen

Herný TV: Auto Game Mode - FreeSync Premium Pro, Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Game Bar, Ultraširoký herný režim 32: 9

AUDIO
60W
Konfigurácia reproduktorov 2.2.2CH
Vstavaný Woofer
Zvuk sledujúci pohyb (OTS)
SpaceFit - kalibrácia zvuku
Q-Symphony
Dolby Digital Plus
Multiroom Link
Adaptívny zvuk+
Bluetooth Audio

 

ode+ (splynutie obrazovky s okolitou stenou)
Podpora Slim Fit držiaka na stenu (nie je súčasťou balenia)
Karbónová farba

PREPOJENIE
Wifi5
Bluetooth 4.2
4x HDMI 2,1
2x USB 2,0
1x LAN
1x optický výstup
1xCI + (1,4)