LED PAR SLIM 7x10W RGBW 4in1 + IR

29,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 29,00 €
Cena bez DPH 24,17 €
: PRENAJOM techniky !!!
PRENÁJOM TECHNIKY - v tejto sekcii sa nedá tovar zakúpiť, len zapožičať !!! Ceny sú za prenájom na 1 deň !!!
Farba
 Späť na: PRENÁJOM TECHNIKY
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Tento svetelný efekt je len na prenájom, nedá sa objednať !!! za túto cenu.

V prípade záujmu si pozrite sekciu PAR-BAR / Svetelná divadelná technika.

 

Kalibrované farby, zhodné pre všetky produkty Flash, 16-bitový dimmer evokuje zhasínanie žiarovky,kompatibilné svetlo pre TV, vďaka obnovovacej frekvencii 3000Hz nebliká na kamerových záznamoch.

 

Verzia: + IR

Extrémne hladká zmena jasu
16-bitové rozlíšenie riadenia jasu

Ovládanie jasu pomocou dvoch DMX kanálov umožňuje dosiahnuť vynikajúce rozlíšenie - 65536 úrovní jasu! Vďaka tomu je zariadenie ideálne prispôsobené na profesionálne divadelné inštalácie, divadelné predstavenia a televízne vysielanie. Schopnosť riadiť jas v plnom rozsahu umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky hladkých zmien a umožňuje presné nastavenie požadovanej farby zo základných farieb.

Krivky riadenia jasu

Schopnosť vybrať rôzne krivky riadenia jasu umožňuje dosiahnuť efekt veľmi plynulého prechodu medzi rôznymi úrovňami jasu so štandardným 8-bitovým ovládaním (jeden fader pre DIMMER). Výberom kriviek ako "Log" alebo "S-Curve" môže užívateľ dosiahnuť prirodzenejšie hladké tlmenie, ktoré je viditeľné pri nízkych hodnotách DMX. Navyše táto funkcia otvára nové možnosti pri miešaní farieb pri nízkych veľkostiach.

Dim oneskorenie - simulácia žiarovky

Oneskorená reakcia LED na zmeny faderu DIMMER spôsobuje ešte väčšie vyhladzovanie zmien jasu - dokonca aj s 8-bitovým ovládačom (single fader) DIMMER! Povolením tejto funkcie a výberom jednej zo špeciálne navrhnutých charakteristických kriviek (napr. "S-Curve") môžete získať dokonalý efekt stmievania bez skoku medzi úrovňami!

 Rovnaké farby v celej sérii Flash Professional

Paleta farieb, ktorá je k dispozícii v samostatnom DMX kanáli, bola kalibrovaná tak, že používanie rôznych dielov zo série Flash Professional umožňuje získať rovnakú farbu - bez ohľadu na druh a výkon diódy. Vďaka tejto možnosti bude celý priestor rovnomerne osvetlený, a to pomocou rovnakej farby svetla. Fyzikálna kalibrácia teploty bielej farby v rôznych príslušenstvách umožňuje rýchle a stabilné nastavenie vyváženia bielej v televíznej alebo filmovej aplikácii.

Kompatibilita s profesionálnym TV vysielaním - PWM 3000Hz
Obnovovacia frekvencia rovnajúca sa 3000 Hz poskytuje vynikajúcu kompatibilitu s obrovskou paletou profesionálnych a amatérskych kamier a televíznych systémov, ktoré sa v súčasnosti používajú na celom svete. Pomocou tohto prístroja v štúdiu televízora alebo na osvetlenie sady filmov sa nemusíte obávať blikajúceho obrazu.

 Farebný displej LCD 1,8 "
Nové, jasné menu zariadenia - na jasnom, farebnom LCD displeji s rozlíšením 160 x 128 pixlov je k dispozícii pohodlné ovládanie funkcií zariadenia. Na displeji môžete jednoducho zmeniť režim, kanál DMX, rýchlosť vstavaných makier, umožniť rozšírené možnosti a dokonca si prečítať užívateľskú príručku zabudovanú do zariadenia! Jasne viditeľný DMX kanál alebo číslo makra umožňuje kontrolovať prevádzku prístroja z diaľky bez toho, aby ste ho museli pristupovať.

 Režimy DMX kanálov - rozloženie pre každého
Deväť rôznych režimov DMX na výber - jednoduché použitie pre tých, ktorí používajú základné funkcie prístroja, ako aj pre pokročilých používateľov. Režim "Classic" je dobre známy režim kanálov D-S-R-G-B-W. Pre používateľov, ktorí vyžadujú maximálnu flexibilitu, sme pripravili režimy RGB a RGBW a ich 16-bitové ekvivalenty.

Moderná autorská elektronika
Zariadenia boli vybavené regeneráciou signálu DMX a elektronickou ochranou proti prehriatiu, čo umožňuje bezproblémovú inštaláciu bez potreby ďalšej elektroniky. Schopnosť vybrať jeden z dvoch režimov ventilátora vám umožňuje používať príslušenstvo napr. v podmienkach, kde kľúčovým kritériom je pokojná práca. Ak je vašou prioritou plný výkon pri vyšších teplotách okolia - režim "Disco" zabezpečí dostatočné chladenie v náročných podmienkach.

Jedinečný, patentovaný dizajn
Vynikajúci dizajn je jedným z najcharakteristickejších prvkov radu Flash Professional. Spolu s vysokou kvalitou a robustným dizajnom robí nový produkt ideálnou voľbou pre majiteľov malých diskoték, klubov a veľkých organizátorov podujatí. Špeciálna konzola s ergonomickou rukoväťou a viacerými montážnymi otvormi poskytuje veľké pohodlie. Zariadenia sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou.

 

 

 

TECHNICKÉ DÁTA:
Spotreba energie 80W
Napájacie napätie 100 - 245V
Napäťová frekvencia 50/60 Hz
Typ diódy 4v1
Počet diód 7
Výkon diódy 10W
Displej LED - 4 znaky

farba RGBW
Svetelný tok 4 935lm
Uhol lúča (min) 25 ° [P7100408] / 15 ° [P7100424]
Uhol nosníka (max.) 25 ° [P7100408] / 15 ° [P7100424]
Stmievanie Lineárne: 0 - 100%
Frekvencia blesku (min) 1Hz
Frekvencia blesku (max.) 20 Hz
Počet kanálov DMX 9 kanálových režimov (3-8 kanálov)
DMX štandard DMX 512
Ovládacie rozhranie 4 tlačidlá
Prevádzkové režimy DMX512, Auto, Zvuk ovládané, Master / Slave
Ponúka 16-bitové stmievanie, rôzne stmievacej krivky, simuláciu žiarovky, regeneráciu signálu DMX, elektronickú ochranu pred prehriatím

AC IN powerCON
AC OUT powerCON
DMX IN XLR - 3 kolíky
DMX OUT XLR - 3 kolíky

IP Rating IP20
Bývanie vyrobené ABS
chladenie Active
Výška [cm] 27
Šírka [cm] 26
Hĺbka [cm] 11
Hmotnosť [kg] 1,3
Hmotnosť s obalom [kg] 2,6