DXR15 Aktívny reproduktor YAMAHA

999,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 999,00 €
Cena bez DPH 832,50 €
: 012020
Aktívny reproduktor.
 Späť na: Reproduktory - Aktívne
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Od chvíle, kedy sme sa prvýkrát začal zaoberať profesionálnu zvukovú techniku v roku 1960, sme stanovili za náš cieľ zostať v čele audio technológií. 

Čerpať z mnohoročných skúseností ako skutočný inovátor v hudobnom priemysle, za účelom výroby najvýkonnejšej a najspoľahlivejšej  reprosústavy s vysokým rozlíšením ako je to možné, zhromaždili sme špecializovaný tím najviac kvalifikovaných inžinierov Yamaha aby preskúmli a zlepšili, každý detail dizajnu reproduktora. 

Táto vášeň pre inovácie slúžil ako impulz pre intenzívnu spoluprácu s reproduktorovým gigantom Nexo, ktorý pridal svoje poznatky a skúsenosti ako líder vyspelého kvalitného ozvučovania.

V seriách DSR, DXR, DXS sme úzko spolupracovali s inžiniermi Nexo, kde náš tím prijal nový prístup k niektorým kľúčovým aspektom a návrhu reproduktorov. 

Podrobná analýza snímačov, dôkladné testovanie akustických vlastností skríň a optimalizované nastavenie obmedzovača to všetko prispelo k vyššej SPL plus ohromujúcou jasnosťou a neprekonateľnú úroveň spoľahlivosti. 

Začlenením dosiahnutej technológie do týchto reproduktorov, sme vytvorili najvýkonnejší a spoľahlivý high-performance, aktívných reproduktorov v svojej kategorii.

Náš vývojový tím plne využil rad pokročilých digitálnych technológií, na základe Yamahy rozsiahlych skúseností získaných v priebehu mnohých dlhých rokoch vývoja profesionálne audio zariadenia. Všetko z podrobného riadenia crossover, EQ a doba prispôsobenie nastavenia obmedzovača a ochranných funkcií.

Precízna dynamická kontrola zvuku, bola podrobená nekonečnej simulácii, in-house a testovanie v teréne, aby zabezpečila, že tieto reproduktory produkujú najvyššiu úroveň zvuku a kvalita je na najvyššej úrovni výstupu. V kombinácii s pokročilým spracovaním Yamaha analógových signálov a akustických technológií, "Power" d " pre dosiahnutie maximálneho výkonu.

Všetky modely sú vybavené patentovanou technológiou plného rozsahu ladenia FIR-X Yamahy ™ s využitím lineárnej fázy FIR * filtra pre výhybky.FIR-X tuning ™ súčasne optimalizuje frekvenčnú a fázovú odozvu pri nastavovaní časovej synchronizácii medzi snímačmi HF a LF. To vytvára veľmi hladkú odozvu okolo crossovera, poskytuje oveľa lepšiu zrozumiteľnosť a imaging, než čo je možné s typickými prechodmy. 
Všetky signály sú presne spracované 48bit (76bit akumulátora) vysoko výkonný procesor pre high definition kvalitu zvuku. Všetky modely full-range zamestnať vysoko precízne 24bit diskrétne A / D a D / A prevodníky s nadriadeným S / N pomer a dynamický rozsah.

DXR Series ponúka flexibilné zapojenie mixéra s celým radom vstupov, takže je ideálny pre jednoduché zosilnenie spev / prístroja.Vďaka svojej flexibilnej in / out,  . - Univerzálny Mic a Linka Level Input Capability DXR na palube mixér zvládne až tri simultánnych vstupov , 

Prijíma oba Mic a linkové vstupne úrovne, čo zaručuje flexibilitu pre pripojenie k rôznym zdrojom z mikrofónov do nástrojov a prenosné audio zariadenia. Keď sa zapojí v MIC polohe, HPF sa automaticky aktivuje na elimináciu nežiaduce nízku frekvenciu. - Flexibilné HPF Control All DXR reproduktory sú vybavené flexibilné kontrolu HPF, aby dokonale ladili s DSR a DxS subwooferom. Môžete si vybrať buď 100Hz alebo 120Hz v závislosti na subwooferu, ktorý používate v kombinácii s DXR.Subwoofery DXS Series sú vybavené flexibilné LPF nastavenie, ktoré vám umožní nájsť optimálne HPF / LPF vyváženie pre váš zvuk. - Inteligentný Miešanie / Prepojenie. Každý kanál má individuálne ovládanie hlasitosti, takže môžete miešať tri diskrétne zdroje zvuku. THRU von prechádza vstupný signál z kanála 1 a vysiela zmiešané signály zo všetkých kanálov, ideálne pre reťazenie alebo smerovanie signálu do iného miesta určenia. LINK OUT je veľmi užitočné pre spojenie s  kompaktným SR systémom alebo s iným DXR reproduktorom, zatiaľ čo LINK MODE vám umožní ľahko prepínať medzi stereo alebo dual-mono podla zvolenej konfigurácii.