Multi Effect Processor YAMAHA SPX 2000

1630,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1630,00 €
Cena bez DPH 1358,33 €
: 032020
 Späť na: Potrebné zvukové krabičky
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Multi Effect Processor, 24-Bit/96 kHz AD/DA, "REV-X" Reverb-Algorithm

Už viac ako 15 rokov "SPX" bol synonymom pre profesionálne procesory multi-efekt, a v priebehu tejto doby by ste takmer vždy našli SPX90, SPX90II, SPX900, SPX1000 alebo SPX990 v každom dobre vybavenom štúdiu alebo live-zvukový nosič , SPX2000, keď zdedí štandardné rozhranie a populárne programy od svojich predchodcov, prináša novú dimenziu do SPX zvuk s pokročilým REV-X reverb algoritmov a 24-bit, 96K-Hz na spracovanie zvuku. 

 

Ponúka tiež inovatívne užívateľské rozhranie s funkciami, ako je päť druhov farieb LCD podsvietenia, módy zablokovanie obsluhy a editáciu počítačového. SPX2000 je multi-efektový procesor novej generácie, ktorý prináša výkon, ktorý sa dokonale hodí pre Yamahy DM série Digital Production konzoly, a je vhodný pre aplikácie od živého zvuku do produkčných štúdiách. 

 

Srdcom SPX2000 hardvéru je 96 kHz DSP LSI s 32-bit interné spracovanie (58-bit akumulátora), ktorý poskytuje dostatok výpočtového výkonu pre pokročilé efektové algoritmické jednotky. 24-bit, 128-krát prevzorkovanie AD a DA prevodníkov , možete dosiahnuť 106 dB dynamický rozsah a plochá odozva od 20 Hz do 40 kHz pri vzorkovacej frekvencii 96 kHz.

 

Pamäť SPX2000 je rozdelený do troch bánk :. "Preset", "CLASSIC" a "užívateľ" PRESET banka obsahuje 97 programov, z ktorých 17 sú vybavené uznávané REV-X efektových algoritmov Yamaha. REV-X reverb programy poskytujú najbohatší dozvuk tón a najhladší kaz k dispozícii. Tam sú oddelené REV-X Hall, REV-X miestnosti a REV-X DOSKA algoritmy, a zodpovedajúce nové parametre, ako je veľkosť miestnosti a úpadku obálku, ktorá prispievajú k vyššie rozlíšenie a jemnejšie nuansy reverbu. Ostatné 80 prednastavení sú populárne programy SPX, ako sú brány reverby, oneskorenie, rozteč efekty, modulácia a ďalšie špeciálne efekty. Ďalšie pokročilé algoritmy ... ako je Multi-band Dynamic procesory ... sa dedí z DM radu Digital Production konzoly. Všetky programy boli vytvorené pomocou podrobného počúvania a úpravy zo strany vedúcich inžinierov. 
"Klasické" banka obsahuje 25 programov pripomínajúce pôvodných predvolieb od skorých modeloch SPX ako je SPX90II. 
"Užívateľ" banka môže uložiť 99 užívateľských programov.

 

SPX2000 je určený pre maximálnu funkčnosť a spoľahlivosť v každej situácii. Robustný hliníkový predný panel je vybavený 2 sadami intuitívnych krížových kláves pre jednoduchú navigáciu a editáciu. Parametre sú usporiadané do 3 skupín: Parameter, FINE param a nástroj pre rýchly prístup. Ostatné vyhradenej ovládacie tlačidlá ... UNDO, porovnávať, BANK, MODE, meradlom, TAP a BYPASS ... zabezpečuje efektívnu prevádzku. Pre lepší vizuálny kontrast a jednoduchú identifikáciu môžu byť SPX2000 LCD má päť farebných variantov podsvietenia. Niektorý z piatich farieb môžu byť priradené k užívateľských programov, ako je požadované. Prednastavené programy sú farebne odlíšené podľa efektu skupiny pre okamžitú identifikáciu: azúrová pre reverbov, biela za meškanie, purpurová pre Pitch & modulácie, žltá pre ostatné, a zelená pre klasickú banku. Červená je vyhradené pre varovné správy. K dispozícii je tiež zapnutý zámok, ktorý ponúka 3 úrovne zabezpečenia, aby sa zabránilo nechceným zmenám nastavenia utility, chráni uložené spomienky, alebo zakáže takmer všetky operácie.

 

 Kod: Y1650A