Yamaha A-S301 zosilňovač

: 102020
2×95 W, Pure direct, repro A/B a A + B, Phono vstup, Optický/coaxiální vstup, výstup na subwoofer, USB napájecí konektor pro YBA-11. 9,0 kg
Farba
 Späť na: Zosilňovač HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Yamaha A-S301 – integrovaný stereo zosilňovač
Široký frekvenčný rozsah od 10 až do 100.000 Hz spoločne s odstupom šumu 100 dB
Funkcia Pure Direct – skracuje cestu signálu a tým poskytuje oveľa čistejší zvuk na výstupe
Zachovanie optimálnej frekvenčnej odozvy pri tichom počúvaní
6 Analógových RCA audio vstupov a 2 audio výstupy – pozlátené konektory
2 digitálne vstupy – optický + koaxiálny pre spracovanie signálu z TV, CD, či BluRay prehrávača
Phono vstup
Výstup pre Subwoofer
Kvalitné a pevné prevedenie šasi odolné voči vibráciám z eloxovaného hliníka
Vylepšený vnútorný sytém chladenia / duálny lisovaný hliník / – pre optimálny odvod tepla a dosiahnutie čistejšieho zvuku
Loudness – plynule regulovateľný
Kompatibilný s iPod/iPhone cez dokovaciu stanicu YDS-12
Top-ART – (Total Performance Anti-Resonance Technology) – symetrické usporiadanie pre presnú reprodukciu zvukového poľa a základňa pre odstránenie účinkov z vonkajších vibrácií.

 

Symetrická konštrukcia
ToP-ART dizajn zaisťuje optimálny zvuk pri spracovaní a prenose audio signálu. Všetko je podriadené čo najjednoduchším signálovým cestám tak aby sa minimalizovala možnosť najrôznejšieho šumu, alebo skreslenia. Priame symetrické riešenie koncového zosilňovača spoločne s pevným šasi prispievajú k bohatej reprodukciu zvuku s mimoriadnou muzikálnosťou. Dva samostatné výkonové moduly pre ľavý a pravý kanál zosilňovača sú konštruované úplne symetricky. Oba kanály majú rovnakú elektrickú a konštrukčné štruktúru a rovnako dlhé signálne cesty. Vďaka tomu riešenie ide v podstate o dva rovnaké monobloky, kde sú minimalizované odchýlky vo stereofónnym prednesu.


Pure Direct pre väčšie čistotou zvuku
Zosilňovač umožňuje zapnutie režimu Pure Direct, ktorý vyradí obvody zvukových korekcií (basov / výšok) tým sa výrazne skráti signálová cesta na minimum a eliminuje sa prípadná degradácia signálu.