Sieťový prehrávač hudby Heos Superlink

0 Hodnotenie
1399,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena1399,00 €
Cena bez DPH 1165,83 €
: 032020
4 zónový sieťový prehrávač hudby.
 Späť na: Zosilňovač HIFI
Doprava Slovenská pošta - kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Špeciálne navrhnutý 4 zónový sieťový prehrávač hudby s vlastným inštalátorom - a stavajúci na úspechu HEOS Link - Denon HEOS Super Link poskytuje pokrytie všetkých štyroch zón HEOS v jedinom 1U (1,75 "vysokom) šasi. S robustným ovládaním tretích strán od populárnych výrobcov vrátane Control4, Crestron, RTI, URC a ELAN je HEOS Super Link prispôsobiteľný v takmer akomkoľvek domácom audio prostredí profesionálnej kvality.

Každá zóna je vybavená stereo dvojicou predzosilňovačov a každá zóna môže byť konfigurovaná pre stereo alebo zmiešaný mono výstup. Systém maticového prepínania obsahuje 4 optické digitálne vstupy, 4 koaxiálne digitálne vstupy a 4 analógové stereo vstupy, z ktorých každý môže byť priradený k akejkoľvek zóne a každá zóna má špeciálny port USB pre pripojenie k externej jednotke USB.

Je vybavený tak, aby zvládol prakticky akúkoľvek kombináciu konfigurácie reproduktorov. HEOS Super Link ponúka vstavané vysoko- a nízkoprechodové filtre DSP - nastavuje akýkoľvek výstup na plný rozsah, subwoofer alebo satelitné reproduktory s nastaviteľnými bodmi prechodu.

Dva porty Ethernet LAN RJ-45 sú určené na pripojenie k sieti a zdieľanie internetového pripojenia s inými zariadeniami a HEOS Super Link je kompatibilný s ovládaním tretej strany.

HEOS Super Link je vybavený odnímateľnými nožičkami a pripevniteľnými rackovými ušami, ktoré umožňujú umiestnenie do rackov alebo políc.

Po inštalácii a pripojení je rýchle a jednoduché nastavenie a konfigurácia HEOS Super Link prostredníctvom aplikácie HEOS (pre iOS, Android a Kindle Fire).

 

 

Zdroj energie
100 ~ 240 V AC, automatické prepínanie 50 ~ 60 Hz

Obsah balenia
HEOS Super Link, sieťové šnúry, Kábel Ethernet, sprievodca rýchlym spustením, 2 rackové uši

Ovládanie a indikátory
Napájanie / pohotovostný stav; Stav Ethernet 1/2; Zóny 1 ~ 4 aktívny stav

 

Váha
4,8 kg

Viacjazyčná podpora
Angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, holandčina, ruština, švédčina, nórčina, dánčina, poľština

Rozmery (Š x H x V)
50 x 430 x 384 mm (bez racku)
44 x 484 x 384 mm (s rackovými ušami)

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť