Marantz PM6007 - Stereo integrovaný zosilňovač

499,00 €
409,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 499,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 409,00 €
: 2024
Stereo integrovaný zosilňovač Marantz PM6007
Farba
 Späť na: Zosilňovač HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

PM6007 prináša mimoriadne hudobný zvuk Marantz.
Je to dokonalá voľba pre každého, kto chce posunúť svoj dvojkanálový hi-fi systém na vyššiu úroveň.
Vďaka toroidnému transformátoru a špeciálne vyrobeným blokovým kondenzátorom dodáva integrovaný zosilňovač 60 wattov na kanál (4 ohmy).
Môže byť ľahko pripojený k analógovým aj digitálnym zdrojom.
Pre váš gramofón je k dispozícii integrovaný predzosilňovač phono.
S výkonným D / A prevodníkom so 192 kHz / 24 bitmi si môžete tiež vychutnať obľúbený zvukový obsah vo vysokom rozlíšení a vďaka výstupu subwoofera zažiť ešte intenzívnejšie basy.
Vylepšený zážitok z hi-fi: integrovaný zosilňovač PM6007 so súčasnou negatívnou spätnou väzbou poskytuje 60 W RMS na kanál (4 ohmy) a zaisťuje tak prvotriedny zvukový zážitok.
Profesionálne koordinovaný s dôrazom na detail: Počas rozsiahleho procesu koordinácie Marantz Soundmasters starostlivo zdokonaľujú a optimalizujú jednotlivé komponenty pre optimálny výkon.
Široké možnosti pripojenia: Vďaka pozláteným vstupom (5 analógových, 1 koaxiálny a 2 optické digitálne vstupy) môžete zažiť zvukové súbory s vysokým rozlíšením presne tak, ako by mali znieť.
Optimalizovaný zvukový zážitok: Novo prepracovaný vysokokvalitný D / A prevodník AK4490 ponúka bohatší zvuk pre vaše potešenie.
Režimy digitálneho filtra pre optický / koaxiálny vstup: Nová funkcia digitálneho filtra poskytuje vylepšený zvukový zážitok podľa vašich preferencií.
Navrhnuté pre výkon: Okrem vysoko kvalitných reproduktorových terminálov s prepínacou funkciou A / B, plne tieneného D / A prevodníka a medených skrutiek zaisťujú tuhé nožičky aj zvuk, ktorý je počuť aj z vlastného obvodu Marantz HDAM-SA3: Ten vo výstupnom stupni Použité HDAM ponúkajú väčší dynamický rozsah s menším skreslením.

Pokročilá kompenzácia tepla: inteligentná stabilizácia v kľudovom prúde zaisťuje vysokú teplotnú nezávislosť zosilňovača výkonu bez pamäťových efektov, čím je dosiahnutá čistá a presná reprodukcia zvuku aj po silných basových útokoch.
Na mieru vyrobené komponenty pre ešte jemnejší zvuk: Toroidný transformátor a vysoko kvalitné, na mieru vyrobené komponenty zaisťujú výnimočnú kvalitu zvuku.
Integrovaný phono vstup: Phono predzosilňovač MM so vstupným stupňom FET poskytuje najvyššiu čistotu signálu a vynikajúci zvuk záznamu.
Hlbšie basy vďaka výstupu zo subwoofera: Vychutnajte si silné basy pridaním subwoofera k vašim regálovým reproduktorom. Dostupné v čiernej a strieborno-zlatej farbe

 

Power Output (8 / 4 Ohm RMS)- 45 W / 60 W

Rozmery (š x v x h) 440mm x 105mm x 370mm
Hmotnosť 9.7 kg