Marantz MODEL 30 - HIFI Stereo integrovaný zosilňovač

2879,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 2879,00 €
Cena bez DPH 2399,17 €
: 2023
HIFI Stereo integrovaný zosilňovač.
Farba
 Späť na: Zosilňovač HIFI

Integrovaný zosilňovač.


Získajte z tohto majstrami vyladeného integrovaného zosilňovača čo najviac hudobného zvuku. Jeho HDAM navrhnuté na mieru poskytujú vynikajúce detaily a nezabudnuteľnú muzikálnosť z akéhokoľvek štýlu hudby. MODEL 30 ponúka úplne diskrétnu dvojstupňovú konštrukciu pre minimálne interferencie a ponúka výnimočnú kvalitu zvuku.
Kľúčové vlastnosti

    
Stovky hodín premysleného ladenia zvukovými majstrami zaisťujú vynikajúce detaily a muzikálnosť, ktorú Marantz vždy dodáva.
Vyrobený tak, aby vydržal:
Vidíte a cítite to v kvalite konštrukcie a zakaždým to budete počuť. Bez ohľadu na vaše hudobné vášne, vaša hudba znie s MODEL 30 vždy lepšie.
Plne diskrétne a presné detaily:
Technológia Marantz HDAM-SA3 pozostáva z desiatok nezávislých častí, z ktorých každá je ručne vybraná pre čistý a podrobný zvuk Marantz.
Mimoriadna citlivosť:navrhnutý je tak, aby replikoval citlivosť a pocit starožitného analógového zosilňovača aj pri jednoduchom nastavení hlasitosti.

MODEL 30 je postavený na samostatnej doske plošných spojov, s použitím Hyper-Dynamic Amplifier Module alebo HDAM. Tým, že na mieru prispôsobí stovky jednotlivých častí, HDAM v MODELi 30 namiesto prijatia riešenia „off-the-shelf“ výrazne prevyšuje štandardné integrované obvody a vytvára jedinečnú muzikálnosť, ktorú od Marantzu očakávate.

MODEL 30 udržuje najčistejší možný zvuk a podporuje energiu potrebnú na pohon najnáročnejších reproduktorov. Koncový stupeň zosilňovača MODEL 30 umožňuje vysoký výkon, dodáva 2x100 W do zaťaženia 8 ohmov, a ľahko zvláda nízkoimpedančné reproduktory vďaka výstupu 2x200 W do 4 ohmov. Pretože spätná väzba je prijímaná po výstupnej filtračnej cievke v tomto vyhotovení spínaného zosilnenia, výstupná frekvenčná odozva zostáva rovnaká a nie je ovplyvnená impedanciou pripojeného reproduktora, čím sa zabezpečuje najhudobnejší zvuk bez ohľadu na reproduktory. Zosilňovač sa pripája priamo k PCB na zadnom paneli na MODELi 30, aby sa minimalizovala výstupná cesta pre udržanie čistoty signálu a stability zvuku.

Je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu kvalitu zvuku zjednodušením signálnej dráhy – čo je životne dôležité vzhľadom na chúlostivú povahu gramo signálov - je možné stupeň Phono EQ v MODELi 30 používať s prenoskami s pohyblivým magneto, aj s nízkym výkonom, a to vďaka vstavanému MC zosilňovaču.Dizajn znižuje skreslenie, a preto gramo stupeň používa dvojstupňové zosilnenie, ktoré kombinuje HDAM Marantz s JFET vo vstupnej časti a poskytuje vysokú vstupnú impedanciu. To umožňuje, aby sa konštrukcia nezápornej spätnej väzby ďalej zjednodušila odstránením väzobných kondenzátorov, čím sa opäť zníži skreslenie a zvýši sa čistota signálu.

Integrovaný zosilňovač MODEL 30 je, rovnako ako jeho párový streamovací prehrávač CD/ SACD 30n, navrhnutý na najvyššie štandardy. Masívne šasi je vyrobené z hrubých, ťažkých nemagnetických hliníkových panelov a pevného oceľového horného krytu, ktorý eliminuje ďalšie rušenie. Robustné, mosadzne opracované nezávislé vstupné svorky pre CD a Phono plus originálne vysoko kvalitné / vysoko čisté poniklované reproduktorové terminály Marantz zaisťujú najlepší možný signál.

 

ROZMERY
Výška - 130 mm
Šírka - 431 mm
Hĺbka  - 443 mm

Váha 14,8 kg

 

Ocenenia

 
 • EISA STEREO SYSTÉM 2021-2022

  "Séria 30 od Marantzu má nový štýl ovplyvnený dizajnom klasických modelov z minulej produkcie spoločnosti v kombinácii s najnovšími funkciami. Zosilňovač Model 30 a jeho zodpovedajúci prehrávač SACD 30n sú triumfom: zosilňovač to berie jednoducho, sústreďuje sa na čo najčistejší zvuk z jeho plne analógového dizajnu, zatiaľ čo SACD/CD/sieťový prehrávač prináša na párty celý svet hudobných príležitostí, od diskov po streamovanie a ďalšie. Marantz opisuje túto kombináciu ako "moderný hudobný luxus" a vďaka bohatému a silnému zvuku, množstvu funkcií a nádhernej kvalite konštrukcie tento stereo systém svoj sľub napĺňa."
 • Hi-Fi News

  „Je to odvážny krok, ktorý je založený na známom vzhľade Marantz a jeho kompletnej definícii, ale kde je to dôležité - pod kožou - nové produkty radu 30 majú všetko, čo je nevyhnutné pre úspech. Najmä model SACD 30n je oveľa atraktívnejšou kúpou ako SA-12SE vďaka integrovanej sieti a možnostiam hrania do viacerých miestností, zatiaľ čo zosilňovač Model 30 má atraktívnu zmes flexibility, výkonu a - áno, štýlu.“
 • L&B

  VYSOKO ODPORÚČANÉ - VÝBORNÉ
 • hifi.nl

  „Zdá sa nám, že väčšina ľudí sa rozhodne pre sadu Model 30, pretože potom získate skutočne všetky funkcie a obraz je úplne správny.
  To však nie je ani potrebné, pretože každý z týchto špeciálnych zariadení má dostatočné schopnosti na to, aby mohli žiť nezávislým životom.“
 • Audio

  "Nový dizajn Marantz sa mi veľmi páči. Zábavné je aj spracovanie s masívnou hliníkovou krycou doskou so zaoblenými rohmi, ktoré nemá žiadne skrutky vyčnievajúce z bokov. Výkon modelu 30 je však ešte príjemnejší, kombinuje tú najvyššiu homogenitu s mimoriadne tesným a hlbokým basom. “
 • Stereoplay

  „Nikdy sme nepocítili žiadne limity - ani v čistej sile, ani v elegancii zvuku.“
 • Diapason

  "Berieme na vedomie kvalitu ticha medzi tónmi, čo je známkou skvelej elektroniky a tiež zvukovú scénu, ktorá je vysokej kvality. Neobmedzený rozsah. Zbor Concerto Italiano je doslova ubytovaný, s cestovaním každého umelca a zrnkami hlasov. Perkusie Consorta Berryho Haywarda sú zase jemné alebo výbušné, so silne prezentovanou extrémnou hĺbkou a bez balastu. Vegh Quartet nás núti vibrovať zmyselnosťou dotykov sláčikov a vnímania akustiky zvukového záznamu. Geniálne!"
 • HIFI.NL

  „Súprava Model 30 má skutočne rada prezentovanie vokálov tak, akoby ste tam boli.“
 • HiFi Choice

  „Táto kombinácia Modelu 30 a SACD30n nemusí byť až taká nová, ako by sa na prvý pohľad zdala, ale robí skvelú prácu pri preberaní zavedených stavebných prvkov a sonických vlastností a pri ich transformovaní v novej generácii kupujúcich Marantz.“
 • Stereo

  „[...] Marantz elegantne vypracováva najjemnejšie detaily a textúry pozadia a protagonistov umiestňuje živo, rozložene a akoby boli pribití medzi reproduktory. Predstavenie je uvoľnené a veľmi prirodzené, ďaleko od akejkoľvek námahy alebo nervozity, ale aj bez akejkoľvek hyperaktivity. Tento zosilňovač má eleganciu a silu, čo z neho robí skutočný Marantz. Absolútne skvelý moderný zosilňovač s nezameniteľnou Marantzovskou DNA! Generačná zmena bola úspešná - rozhodne!“
 • AudioTest

  """Marantz Model 30 dáva značke nový moment. Ukazuje extrémne úspešný dizajn a skvelú užívateľnosť. Technicke hodnoty sú taktiež veľmi presvedčivé pre zariadenie v tejto cenovej relácii. Sme plný entuziazmu keď sa jedna o zvuk, ktorý je veľmi detailný a vzdušný napriek analógovému teplu. Integrovaný phono predzosilňovač znie perfektne a robí zo zosilňovač zaujímavým aj pre fanúšikov vynil. Optický, SACD 30n, sieťový SACD prehrávač sa perfektne hodí k Modelu 30. Aj keď retro šarm prevláda zvonku tak vo vnútri nájdete prvotriedny digitálny prevodník s perfektne vyladeným predzosilňovačom. Táto kombinácia zaručuje, že SACD 30n bude znieť akoby analóg a digitál vytvorili spoločne zvukove dieťa vo vlastnej kategórii."""
 • Hifimaailma

  "Kombinácia MODEL 30 & SADC 30N dokazuje že so 65ročmými skúsenosťami v tejto oblasti Marantz dokáže vyrobiť audio zariadenia vysokej kvality v high- endovom segmente. Tieto zariadenia sú pozoruhodne spracovane, spoľahlivé a zvukovo univerzálne. Sú dizajnovane aby fungovali spolu a dopĺňali sa."
 • HIFI CLASS

  "Uspešná zostava od Marantz-u, založena na moderných riešeniach, s náznkom retro štýlu vo svojom výzore."