Marantz M-CR612 - Melody X

799,00 €
499,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 799,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 499,00 €
: 2024
Skutočný Hi-Fi systém v elegantnom dizajne s prehrávaním CD, DAB+ a modernými zdrojmi streamovania hudby so zabudovaným HEOS.
Farba
 Späť na: Zosilňovač HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

V okamihu, keď uvidíte nový Melody X, budete vedieť, že táto najnovšia inkarnácia je čistá rafinovanosť.
Nielen výborne vyzerá, ale je aj vynikajúci umelec.
Elegantný sieťový CD prijímač podporuje takmer neobmedzené streamovacie platformy prostredníctvom pripojenia AirPlay 2, Bluetooth a HEOS WiFi.
Pripojte svoje reproduktory k Melody X prostredníctvom štyroch vysoko efektívnych digitálnych audio zosilňovacích kanálov a vychutnajte si to najhudobnejšie audio Marantz.
S dvomi optickými digitálnymi vstupmi môžete dokonca pripojiť televízor pre zvýšený zážitok zo zábavy.
Vstavané tunery DAB+ a FM, ako aj TuneIn Internet Radio dopĺňajú sadu hudobných zdrojov.
Ak vám záleží na hudbe, Melody X je hudobný systém ako voľba číslo jedna.

Kľúčové vlastnosti

    60W x 2 kanály (6 ohmov) alebo 4x 30 W pre reproduktory A / B s individuálnym nastavením hlasitosti
    - Výkon a konektivita, ktoré vyhovujú vašim náročným audio preferenciám
    Prehráva CD, WMA / MP3 (CD-R / RW) a má tuner FM a DAB+
    - Bez ohľadu na to, ako počúvate, vychutnávajte si hudbu so zvýšenou kvalitou zvuku Marantz
    Prehrávajte skladby z internetového rádia, Spotify, Amazon Prime Music, TIDAL a z vášho smartfónu cez AirPlay 2 alebo     Bluetooth
    - Prenášajte hudbu zo všetkých obľúbených zdrojov
    Podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri
    - Použite svoj hlas na ovládanie Melody X, bez ohľadu na hlasového asistenta
    Podporuje prehrávanie MP3 a bezstratové formáty WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit, DSD 2.8 / 5.6MHz
    - Vysokokvalitné prehrávanie zvuku s vysokým rozlíšením pre každý zdroj.
    Vstavaný Bluetooth a Wi-Fi s podporou 2,4 GHz / 5GHz
    - Zvýšená stabilita siete aj v domoch s preťaženým Wi-Fi pripojením
    Obsahuje dva digitálne optické vstupy s automatickým snímaním pre váš televízor alebo digitálne zariadenie
    - Melody X detekuje vstupný signál z vášho TV a na výstupe zvýšený zvuk
    Pracuje s existujúcim diaľkovým ovládaním televízora
    - Program Melody X naprogramujte tak, aby fungoval s diaľkovým ovládaním televízora a jednoducho nastavte zvýšenie /     zníženie hlasitosti, stlmenie zvuku a výber zdroja

 

Model Melody X, ktorý bol navrhnutý a rozsiahle vyladený tímom, ktorý čerpá z viac ako 65 rokov skúseností s Hi-Fi technológiou, poskytuje výnimočný výkon pre vašu hudobnú zbierku.
Či už digitálne alebo analógové, vychutnajte si najznámejší zvuk z akéhokoľvek zdroja.
So štyrmi kanálmi s vysoko účinnými digitálnymi zosilňovačmi s nízkym skreslením jednoducho nakonfigurujte Melody X tak, aby riadil dva páry reproduktorov s nezávislým ovládaním hlasitosti pre každý pár.
Alebo ho nakonfigurujte tak, aby riadil jeden pár reproduktorov s dvojnásobným výstupným výkonom, s možnosťou pripojenia dvojice reproduktorov kompatibilných s audiofilským bi-amp pripojením.

 

Nezastaví sa pri prehrávaní CD a FM / DAB+ rádia. Vďaka zabudovanej technológii HEOS si môžete vychutnať svoju obľúbenú digitálnu hudbu prostredníctvom najpohodlnejšej prevádzky aplikácií. Vychutnajte si hudbu zo služby Spotify, Internetového rádia TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer alebo miestnych knižníc hudobných súborov. S ďalšími komponentmi HEOS, ako sú napríklad reproduktory HEOS, alebo iné prijímače s podporou HEOS, môžete jednoducho prehrávať všetku hudbu v jednej miestnosti alebo vo všetkých. AirPlay 2 a Bluetooth vám umožňujú jednoducho prenášať hudbu a obsah aplikácií priamo zo smartfónu.

 

 

Pripojte svoj digitálny televízor alebo káblový / satelitný set-top-box a Blu-ray, alebo DVD prehrávač k jednému z dvoch digitálnych audio vstupov, aby ste si mohli vychutnať plne dynamické digitálne prehrávanie vašich obľúbených filmov a televíznych relácií. Melody X sa môže automaticky zobudiť pri detekcii audio signálu z televízora a môže byť naprogramovaný tak, aby pracoval s diaľkovým ovládačom vášho TV prijímača pre nastavenie hlasitosti, stlmenia zvuku a výber zdroja.

 

Vychutnajte si jednoduché ovládanie hlasom a úplnú flexibilitu popredných hlasových agentov. Povedzte príkazy s Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepnutie vstupov a ďalšie možnosti. Prepínajte medzi hlasovými asistentmi, alebo si vyberte obľúbené používanie - máte možnosť voľby. Funkčnosť sa líši podľa hlasového asistenta.

 

Váha (netto) 3,4
Rozmery
Šírka 292 mm
Hĺbka 111 mm
Hĺbka 305 mm
Základné Vlastnosti
Počet kanálov 2
Zvukové Charakteristiky
Frekvenčná odozva 5 Hz - 22 kHz
Výkon na kanál (6Ohm) 2x 60W / 4x 30W

 

Ocenenia

 
 • Marantz Melody-X (M-CR612) - EISA 2019–2020

  „Ľahké ovládanie a čistý výkon sa spoja v cenovo dostupnom Denon AVR-X2600H. S podporou Dolby Atmos, DTS: X a možnosťou virtuálnej výšky je tento 7.2-kanálový prijímač modernou aktualizáciou klasického dizajnu domáceho kina. K bežným funkciám Denon vrátane multiroom streamingu HEOS a užívateľsky príjemného sprievodcu nastavením sa v tomto modeli pripojí kompatibilita s AirPlay 2 a eARC. K dispozícii je tiež podpora pre slúchadlá Bluetooth a výhľadové funkcie vrátane HDCP 2.3 a ALLM (režim automatickej nízkej latencie) pre hráčov s konzolou. K dispozícii sú aj hlasové povely prostredníctvom služby Google Assistant a Siri. Najdôležitejšie však je, že AVR-X2600H je dokonalý zvukový interpret, ktorý ponúka rovnako pútavý zážitok, či už sledujete filmové trháky, alebo si užívate obľúbené melódie."
 • Audio Test

  „Melody X ponúka všetko, čo prúdi v túžbach srdca, CD prehrávač a výstupný výkon 2 x 60 wattov - skvelý partner pre multiroom systém, alebo ako druhý systém do spálne.“
 • Stereoplay

  „Oveľa viac ako Hi-Fi pre študentov v malom balení. Marantz ponúka kvalitný zvuk a flexibilný prístup k modernému a klasickému mediálnemu svetu. Úžasný spoluhráč […]. Je tu enormná hodnota za dané financie.“
 • MODERNHIFI

  Funkcia paralelného premostenia (The parallel bridge operation) PBTL je ďalším silným argumentom pre prijímač Melody-X, ktorý spája celistvú silu zosilňovača a živosť veľkých podlahových reproduktorov. Podľa môjho názoru získať viac za takúto cenu je nemožné.
 • Audio

  „O tvrdeniach Marantzu o Melody X sme vedeli už pred testovaním - takže sme na veľa vecí boli pripravení. Ale presnosť, neutralita a radosť z ponúkaného predstavenia nás ohromila. Osobitnú chválu treba venovať suchému a hlbokému basu. To bolo skutočne inšpirujúce. Tento systém by ste mal odporučiť rodine cenovo orientovaných milovníkov audia a priateľom.“
 • Najlepšia elektronika typu všetko v jednom

  „Konečné riešenie pre tých, ktorí hľadajú zvukový aj estetický pôvab v kompaktnom a dostupnom formáte.“
 • Audio

  Melody X zaručuje predovšetkým potešenie z počúvania hudby. [..] môžete cítiť klímy „kino úrovne“, v ktorej sa sila spája s teplom a jemnosťou.
 • av magazin

  „S Melody X ukazuje Marantz, ako skombinovať výkonnú technológiu zosilňovača s praktickými funkciami streamovania a intuitívnym používateľským rozhraním. Veľký výber zvukových zdrojov umožňuje širokú škálu aplikácií, vďaka čomu je tento inteligentný Hi-Fi systém perfektným riešením pre hudbu, film a zvuk televízora. Ako systém odporúčame kompaktné reproduktory D9 od Definitive Technology. Tieto vysokokvalitné kompaktné reproduktory poskytujú prvotriednu kvalitu zvuku, ktorá sa vyznačuje širokopásmovou frekvenčnou odozvou, vysokým rozlíšením a autentickým zvukovým obrazom.
 • hifi.nl

  „Jeho univerzálnosť je obrovským prínosom: vďaka nespočetným možnostiam streamovania a CD prehrávača môžete hudbu počúvať mnohými spôsobmi a môžete ho použiť aj ako skvelé riešenie pre zvuk televízora.“ (Jamie Biesemans)
 • Lite

  Kompaktný systém Melody X je ideálnym riešením pre náročných Hi-Fi fanúšikov, ktorí majú málo miesta, ale zároveň očakávajú komplexný, moderný balík so skutočným Hi-Fi zvukom.
 • AV FORUMS EDITORS CHOICE AWARD

  Najlepší v triede pod £1,000 – Marantz Melody X "Kompaktný všetko-v-jednom stroj s CD prehrávačom vpredu možno bude dodávať pocit že v ste v kategórii „dedičstvo ale Marantz išiel ďalej a spravil zariadenie ktoré urobí všetko čo ste očakávali od jednotky tohto typu... a zaisti že urobí o dosť naviac."
 • Stereo

  „Nový sieťový CD prijímač nielenže vyzerá skvele, ale tiež rovnako dobre hrá. Systém AirPlay 2, Bluetooth a HEOS ponúka takmer neobmedzené možnosti streamovania. Melody X ponúka štyri vysokoúčinné kanály digitálneho audio zosilňovača na pripojenie reproduktorov. Takže si môžete užiť legendárnu muzikálnosť Marantz.“
 • Perfektná sada | Marantz Melody X v kombinácii s reproduktormi Definitive Technology D7

  „Definitive Technology Demand D7 sú krásne, majstrovsky vyrobené mini monitory s prekvapivo hlbokým a prirodzeným zvukom a Marantz Melody X je - ako som od neho očakával - kompaktný, univerzálny a funkčný stereofónny prijímač so zameraním na presnosť a dynamiku, s dotykom vlastnej osobnosti, ktorú poznáme z u drahších komponentov japonskej spoločnosti. (-) Nemusíte si pustiť doma jeden bezdrôtový reproduktor a predstierať, že je to dosť. Nemusíte sa vzdať priestoru - ani toho, za ktorý sme si vzali kredit, ani toho, ktorý medzi reproduktormi vytvorili hudobníci. Stereo je v pohode. Stereo môže byť super moderné. Stereo sa nemusí s ničím hádať. A popisovaný systém je toho dobrým príkladom.“