Elektrónkový zosilňovač triedy High End Magnat RV 4

0 Hodnotenie
2990,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena2990,00 €
Cena bez DPH 2491,67 €
: MAG001
Elektrónkový zosilňovač triedy High End.
 Späť na: Zosilňovač HIFI
Doprava Slovenská pošta - kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

High-end hybridný integrovaný zosilňovač s audiofilným elektrónkovým predzosilňovačom.

Po celé desaťročia ide firma Magnat cestou k rýdzemu a čistému zvuku. Na tejto ceste značka vyvinula niekoľko legendárnych autorádií a domácich audio a nastavila celosvetové štandardy. V súčasnej dobe je sortiment Magnat prispôsobený najnovším trendom a neustále posúva hranice akustického vývoja s inováciami. Medzi výrobkami Magnat nájdete napr. Systémy domácich kín, reproduktory, high-end stereo elektroniku či Soundbar.

Integrovaný zosilňovač Magnat RV 4 pokračuje v dedičstve legendárneho predchodcu RV 3. Technici spoločnosti Magnat si s týmto novým high-end hybridným zosilňovačom stanovili za cieľ presiahnuť RV 3 - a podarilo sa im to: RV 4 kombinuje analógový stereo zvuk na najvyššej úrovni s modernými funkciami , ako je digitálny sekcie a Bluetooth 4.0 s aptX.

Audiofilné zvuk vďaka předstupňovému ventilu.
Jednou z vynikajúcich vlastností Magnat RV 4 je mimoriadna pozornosť k jemným detailom, ktorý sa prejavuje v špeciálnom ventilu. Pre tento účel sa používajú dva vysoko kvalitné ruskej ventily E88CC - v neposlednom rade vďaka špeciálnej SQ kvalite s maximálnou spoľahlivosťou a najnižšími toleranciami. Tento high-end stereo zosilňovač ponúka presný audiofilský zvukový zážitok, ktorý zákazníci oceňujú.

Vysoko kvalitné komponenty pre bezstratový prenos.
Pozornosť venovaná detailom pokračuje v každom jednotlivom prvku RV 4. Napríklad prepnutie vstupného signálu prebieha pomocou vysoko kvalitných odolných relé. Vinylový nadšenci budú tiež potešení phono predzosilňovačom s oddelenými MM a MC vstupy, zostavenými s operačnými zosilňovačmi s obzvlášť nízkym šumom. Nízko-stratové zvukové kondenzátory WIMA v signálové ceste zaisťujú, že na ceste k výkonovému zosilňovaču došlo k strate najmenšieho množstva starostlivo spracovaného zvuku.

Audiofilné zvuk - tiež digitálne a bezdrôtový.
Ďalšou prednosťou RV 4 je digitálny vstupnú časť. Jeden koaxiálny a jeden optický vstup prijíma digitálne stereo signály až do 24bit / 192kHz. Presné prevedenie do najlepšieho analógového zvuku zabezpečuje vysoko kvalitné digitálne analógový prevodník (alebo DAC) od Burr-Brown.
Integrovaný Bluetooth 4.0 modul poskytuje najvyššiu možnú kvalitu zvuku pre najobľúbenejšie bezdrôtový prenos, vďaka vysoko kvalitnému zvukovému štandardu aptX. Aj tu je vysoko kvalitný Burr-Brown DAC používaný ako exkluzívne funkcie pre konverziu digitálnych Bluetooth signálov na najlepšiu analógovú kvalitu zvuku.

Vysoký výkon vďaka najlepším tranzistorom.
Pre zosilnenie výkonu sa RV 4 spolieha na dva diskrétne navrhnuté vysoko výkonné zosilňovače s osvedčenými výkonnými tranzistormi od Sanken (Japonsko). Oba zosilňovače dodávajú 150 W do reproduktorov s najjemnejším zvukom. Celkový špičkový výkon RV 4 je obrovských 500 wattov. Reproduktory sú pripojené k RV 4 prostredníctvom veľkých izolovaných skrutkových terminálov.

High-end v každom detaile.
Audiofilné koncept pokračuje v Magnat RV 4 až po najmenšie detaily. Či už je to extravagantný, štýlový dizajn, pevný kovový kryt s 8 mm predným panelom s pevnými hliníkovými ovládacími prvkami: tento stereo zosilňovač je čistý high-end. Patria sem tiež pevné chladiča, ktoré tiež slúžia ako výrazné dizajnové prvky. Ďalšie detaily, ako je vysoko kontrastný OLED displej, předzesil. výstup pre aktívny subwoofery alebo ďalšie výkonové zosilňovače a vstup zosilňovača pre ľahké zapojenie RV 4 do systému domáceho kina, demonštrujú dobre premyslený koncept tohto high-end zosilňovače.

 

 

 

Výstupný výkon:
Nominálna: 20 Hz - 20 kHz, THD 2 x 150 W
Nominálna: 20 Hz - 20 kHz, THD 2 x 110 W
Vrchol: 1 kHz, 4 ohms 2 x 250 W
Frekvenčný odozva:
CD / Tuner / Aux / Line / Tape / Digital 8 Hz-110 kHz (-3.0 dB) / 20 Hz-20 kHz (/-0.1 dB)
Phono 20 Hz - 20 kHz (/-0.2 dB)
Subsonic Filter 16Hz, 18 dB / Oct.
Pomer signál / šum:
CD / Tuner / Aux / Line / Tape / Digital 110 dB (A)
Phono MM 90 dB (A)
Phono MC 78 dB (A)
Vstupná citlivosť:
CD / Tuner / Aux / Line / Tape 450 mV / 100 kOhm
Digital -13.5 dBFS
Phono MM 2.5 mV / 47 kOhm
Phono MC 0.25 mV / 470 Ω
Digitálne vstupy Optický (Toslink), koaxiálny (cinch); Podporované vzorkovacie frekvencie: 44.1 / 48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192kHz
bluetooth vstup Bluetooth 4.0 / Qualcomm aptX
sieťové napätie 230 VAC / 50 Hz
Max. spotreba energie 350 W
Rozmery zosilňovače 434 x 157 x 360 mm
Rozmery diaľkového ovládania 40 x 100 x 16mm
hmotnosť 18.5 kg
Farba čierna

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť