Špičkové audiofilné slúchadlá Sennheiser HD 800 S

1599,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1599,00 €
Cena bez DPH 1332,50 €
: 102020
Špičkové audiofilné slúchadlá - nový design
 Späť na: Slúchadla
Moderná klasika, slúchadlá Sennheiser HD 800 boli doteraz referenciou, vďaka ktorej mal poslucháč zaručenú istotu, že hudba ktorú počuje je reprodukovaná v úplnej prirodzenosti a pravdivosti, a to v každom zvukovom detaile. Prekročiť túto nastavenú úroveň dokonalosti reprodukcie nebolo ľahké, ale Sennheiser to úspešne dokázal v inovovanej verzii slúchadiel HD 8000 S.
Dokonalé slúchadlá HD 800 a HD 800 S sú precízne stavané v Nemecku za použitia tých najlepších materiálov a komponentov. Reproduktor je napríklad pripevnený v ľahkej, ale tvrdej nerezovej oceli a celá konštrukcia využíva sofistikované materiály z leteckého priemyslu s maximálnou funkčnosťou a minimálnou hmotnosťou.
Novinka HD 800 S je vybavená viac ako dokonalou konektivitou, lebo v sete sú dva káble s elektricky rozdielnou konštrukciou a s dvoma odlišnými pripojovacími konektormi. Prvým je klasický tienený kábel s 6,3mm konektorom jack. Druhou možnosťou je konektor XLR-4 na plne symetrickom kábli, ktorý je schopný zaručiť výrazne kvalitnejší zvuk vďaka tejto elektricky pokročilej konštrukcii. Ten možno využiť vtedy, ak je váš zdroj hudobného signálu, slúchadlový zosilňovač, vybavený symetrickým výstupom, ako napríklad slúchadlový zosilňovač s D / A prevodníkom Sennheiser HDVD 800.
 
 

Absorbčné technológie HD 800 S
Výrazne kvalitnejší zvuk slúchadiel Sennheiser HD 800 S je tiež docielený zakomponovaním inovatívne tlmiacej technológie, prvýkrát použitej u excelentných audiofilných slúchadiel Sennheiser IE 800. Vďaka tejto absorpčnej technológii bola znásobená počuteľnosť najvyšších frekvencií, ktoré by inak boli prehlušené tzv. "Maskovacím efektom". Elimináciou tohto akustického javu nie sú vysoké kmitočty prehlušené súčasne prehrávanými nízkymi frekvencie o vyššej hlasitosti. Absorbovaním energie rezonanciou vďaka patentovanej technológii Sennheiser sú eliminované všetky nevítané akustické špičky a umožnené doposiaľ potlačeným častiam frekvencií, a to aj tým s najmenšími nuansami v hudobnom materiáli, aby boli počuť. Táto inovácia bola zásadná pri vývoji IE 800, ktoré sú uznávané ako najlepšie in-ear slúchadlá na svete. Vďaka nej sú HD 800 S schopná reprodukovať hudbu v úžasnej čistote a precíznosti.

Pokročilé technológie spolu s najväčšími reproduktormi v dynamických slúchadlách (Ø 56 mm), sú doplnené o unikátne slúchadlové mušle, ktoré usmerňujú zvukové vlny priamo do uší. Tento presne zvolený uhol šírenia zvukových vĺn vytvára úžasne prirodzený zvukový vnem a udivujúce zvuk
 


 
Základné prednosti HD 800 S
- Zvukový obraz je optimalizovaný novinkou Sennheiser Absorber Technology
- Symetrický XLR-4 kábel
- Povrchová úprava v matnej čiernej

 


Technické údaje HD 800 S
 
Konštrukcia: Circumaural
Princíp reproduktoru: dynamický: Otvorený
Dĺžka kábla štandardného: 3 m
Dĺžka symetrického kábla:  3 m
Pripojovacie konektory: 6.3 mm a XLR4


Slúchadlá
Frekvenčný rozsah: 4 Hz – 51,000 Hz
Impedancia: 300 Ω
Akustický tlak - Sound pressure level: 102 dB (1 kHz/1Vrms)
THD – total harmonic distortion (1 kHz, 100 dB SPL):