High End slúchadlá Sennheiser HD 660S

485,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 485,00 €
Cena bez DPH 404,17 €
: 102020
High End slúchadlá
 Späť na: Slúchadla
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Sennheiser nadviazal na legendárne obľúbené slúchadlá HD 650 a vytvoril novú pokročilú verziu - HD 660 S.  Tieto slúchadlá sú obohatené o súčasné poznatky v konštrukcií reproduktorov. Pri vylepšení reprodukcie mnohí ocenia nižšiu  (150 ohmov), ktorá umožní pripojiť i prenosné prehrávače vyššej triedy a kvalitné mobilné telefóny. Vyladený nový reproduktor slúchadiel HD 660 S je schopný reprodukovať hudbu s minimálnou mierou skreslenia a reprodukcie znie oveľa prorodzenejšie a živšie. Prekvapia svojou prirodzenosťou i skúsených audiofilov. Najmä pri počúvaní Hi-Res náhravok, ktoré tieto slúchadlá dokážu nazaj plne využiť pre potešenie milovníkov hudby. Túto mimoriadnu vlastnosť sú schopné docieliť vďaka presnejšej kontrole nad pohybom membrány, mikroskopicky presnému spracovaniu ich oceľových dielov a vďaka extrémne ľahkej aluminiovej cievke dávajú membráne schopnosť vysokorýchlej impulznej odozve. Okrem schopnosti okamžitej reakcie a mizivej zotrvačnosti pohybu membrány je podstatné aj ich inovované, dokonalejšie akustické okolie – ozvučnice slúchadiel. Reprodukcia je presná, transparentná a započujete aj expresívne detaily schopné navodiť príjemné emócie z ňuansí hudby. Tento nový reproduktor a celkové precízne fabrické spracovanie, ktoré je u tejto tradičnej nemeckej značky zárukou špičkových vlastností vo svojej triede a dlhodobo nemenných reprodukčných a úžitkových vlastností i pri vytrvalom používaní.   

Pri slúchadlách HD 660 S sa stretávajú vrcholné technológie s nekompromisnou nemeckou kvalitou s dlhodobou tradíciou. Použité reproduktory sú starostlivo triedené a párované tak, aby odchýlka ideálneho priebehu frekvenčnej krivky bola v tolerancií maximálne ± 1 dB. Táto kombinácia majstrovskej práce technikov s najnovšími poznatkami vo vývoji a výskume sú predkladané v čiernej a antracitovej povrchovej úprave, využívajúce ako nadčasové prvky elegancie, tak súčasné vývojové designové trendy.

Odolná a mimoriadne ľahká konštrukcia napomáha komfortnému posluchu, eliptické náušníky sú presne tvarované podľa anatómie ľudského ucha pre maximálne pohodlie užívateľa. Všetko pre úplnú pohodu, pri ktorej si môžete naplno užívať perfektné reprodukovanie hudby.

Slúchadlá Sennheiser HD 660 S boli vytvorené s ohľadom na posledné výsledky výskumu a tvorby audiofilných slúchadiel. Sú priamo prepojiteľné s domácimi HiFi komponentmi tej najvyššej triedy. HD 660 S predvedú svoj plný potenciál pri symetrickom pripojení k symetrickým výstupom komponentov či slúchadlových zosilovačov, prípadne k symetrickým výstupom prenosných prehrávačov tej najvyššej kvality. Vzhľadom k rôznym možnostiam pripojenia slúchadiel je v sete priložený nesymetrický kábel s konektorom 6,35 mm rovnako ako symetrický s konektorom 4,4 mm Pentaconn. Špeciálne vyrobené káble sú vztvorené z vysoko vodivej OFC medi, s minimálnzm šumom a ich konštrukcia je zosilnená para-aramidom.

Kľúčové vlastnosti a výhody:

    Referenčná úroveň reprodukcie otvorených dynamických káblových slúchadiel
    Inovovaný reproduktor s mimoriadne nízkym harmonickým skreslením
    Ručne vyberané reproduktory s precíznym súbehom tolerancie pravého i ľavého maximálne do hodnoty ± 1 dB
    150 ohmov nominálnej impedancie pre ľahké pripojenie ako domácich, tak prenosných Hi-Res prehrávačov
    Výmenné káble sú vyrobené z vysoko vodivej OFC medi, s veľmi nízkym šumom, zosilnené para-aramidovými vláknami
    Obsahuje možnosť výberu typu pripojenia - 6,35 mm jack alebo 4,4 mm Pentaconn symetrické. Redukcia 6,35 mm na 3,5 mm je v sete.
    Frekvenčný rozsah: 10 Hz – 41.000 Hz
    Akustický tlak pri 1 kHz, 1 Vrms: 104 dB
    THD pri 1 kHz, 100 dB:  0,04 %
    Dodávané s púzdrom

 

Harmonické skreslenie (THD): < 0,04 %
Menovitá impedancia: 150 Ω
Frekvenčný rozsah: 10 – 41 000 Hz
Hmotnosť: cca 260 g
Konštrukcia: otvorená, dynamická
Akustický tlak: 104 dB (1 kHz, 1 Vrms)