DENON AHGC30 Bezdrôtové slúchadlá

239,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 239,00 €
Cena bez DPH 199,17 €
: 2024
Bezdrôtové slúchadlá Denon AH-GC30 integrujú najnovšiu technológiu na potlačenie šumu s novými meničmi Denon FreeEdge pre sprostredkovanie najlepšej audio skúsenosti. K dispozícii v čiernej alebo bielej farbe.
Farba
 Späť na: Slúchadla
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Nové AH-GC30, sú druhou generáciiou slúchadiel s potlačením šumu od spoločnosti Denon, ktoré boli navrhnuté tak, aby vychádzali z oceneného zvuku a komfortu svojho predchodcu. Vyvinutý s novými veľkými 40 mm vyladenými meničmi FreeEdge s Hi-Res certifikáciou, si AH-GC30 zachovávajú svoju prirodzenú tónovú rovnováhu bez nadsadených sfarbení a zároveň prinášajú hlboko ponorný zážitok z počúvania - ideálny pre hudbu a filmy. Či už cestujete alebo pracujete, tri spôsoby zrušenia hluku zabezpečujú pokoj a ticho vždy po ruke. Nový monitor okolia znamená, že nikdy nezmeškáte oznámenie ani rozhovor. Dvojité mikrofóny poskytujú pozoruhodnú jasnosť hlasu pri uskutočňovaní a prijímaní telefonických hovorov. Tieto ľahké bezdrôtové slúchadlá do uší sú vybavené pokročilými technológiami Denon, ktoré dodávajú úžasný zážitok z počúvania každý deň.

 

Systém Denon na ochranu proti hluku novej generácie využíva dvojité mikrofóny na každom uchu a tri režimy na potlačenie šumu navrhnuté pre leteckú dopravu, dochádzanie do práce a kanceláriu. Každý režim je navrhnutý špeciálne na zníženie alebo odstránenie okolitého hluku vo vašom prostredí. Počúvajte hudbu, telefonujte, pozerajte filmy a sústreďte sa na svoju prácu bez rušivého hluku.

Ideálne pre dlhé posluchy, mäkké, nastaviteľné hlavové pásky a dvojité náušníky s pamäťovou penou zaručujú perfektné napasovanie a hodiny pohodlia, ktoré nikdy nie sú únavné.

Ľahké a sklopné AH-GC30 sú odborne navrhnuté pre tých, ktorí sú na cestách. Súčasťou balenia je luxusné vrecko na prenášanie slúchadiel a príslušenstva, kábel USB Micro-B, ktorý sa pripája na akúkoľvek USB nabíjačku, alebo USB port počítača na nabíjanie lítium-iónovej batérie a audio kábel so zabudovaným mikrofónom a diaľkovým ovládaním pre počúvanie s káblom.

 

Vychutnajte si až 20 hodín počúvania s potlačením hluku. Dodávaný kábel USB Micro-B umožňuje nabíjať lítium-iónovú batériu z ľubovoľnej USB nabíjačky alebo USB portu počítača. Batéria sa nabíja iba dve hodiny. Aj keď je batéria vyčerpaná, prijímajte hovory a počúvajte hudbu pomocou priloženého 3,5 mm audio kábla.

 

Spolu s kódovaním bezdrôtového zvuku aptX HD, ktorý zabezpečuje kvalitu zvuku CD, Clear Voice Capture - sofistikovaný systém na redukciu šumu - zvyšuje kvalitu prijatého zvuku. Poskytuje potlačenie šumu, adaptívne vyrovnávanie, automatické ovládanie zisku, zrušenie ozveny, zníženie šumu vetra a ovládanie hlasitosti závislé od šumu, ktoré prinášajú najjasnejšiu vokálnu kvalitu aj v krutom, hlučnom prostredí.

 

Nikdy nezabudnite vypnúť slúchadlá. Šetrite batériu. Nastavte automatické vypnutie slúchadiel pri nečinnosti.

 

Klepnutím zapnite. Vypočujte si oznámenia letušky alebo rýchly rozhovor s vstavaným monitorom okolia. Jednoducho poklepte na sluchátko AH-GC30 a vstavaný mikrofón zaručuje, že počujete vonkajší svet..