Sennheiser CX 400BT True Wireless

199,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 199,00 €
Cena bez DPH 165,83 €
: 102020
Bezdrôtové slúchadlá do uši
Farba
 Späť na: Slúchadla bezdrôtové

Slúchadlá CX 400BT True Wireless sú určené pre počúvanie veľmi kvalitných hudobných nahrávok a pre komfortné telefonovanie. Jednopásmová konštrukcia, s jedným sedmimilimetrovým reproduktorom (čo je na malé slúchadlá mimoriadne veľký rozmer), je predpokladom frekvenčne plynule sprevádzaného zvuku od príjemne bohatých basov po podrobne vykreslené výšky. Frekvenčný rozsah 5 Hz až 21 kHz. Slúchadlá sú určené pre poslucháčov, ktorí súčasne požadujú úplne miniatúrne rozmery, bezdrôtové pripojenie a bezpečné nosenie v uchu (In-Ear). CX 400BT True Wireless sú ideálne pre pohodlné bezdrôtové pripojenie k mobilu, notebooku či prehrávaču a aj k vychutnávaniu kvality nahrávok obľúbenej hudby. Chvíle lahodného počúvania hudby vás posilní pre ďalšiu prácu alebo činorodému užívaniu si vlastného života. Širokú využiteľnosť slúchadiel CX 400BT True Wireless garantuje fakt, že slúchadlá akceptujú kodeky SBC, aptX aj AAC.

Pretože ani v súčasnosti nie sú všetky hudobné nahrávky zhotovované v špičkovej zvukovej kvalite, ponúkajú slúchadlá CX 400BT True Wireless mimoriadnu možnosť využiť vlastných ekvalizačných úprav zvuku. Táto funkcia je tiež súčasťou Smart ControlApp, ktorú si ľahko stiahnete do mobilu a zvuk vyladíte tak, ako vám bude najlepšie vyhovovať. Nastavenie ekvalizácie a priame ovládanie je dostupné ako dotyky na slúchadlách, tak z mobilu.

CX 400BT True Wireless (CX400TW1) reprezentuje úplne nový model bezdrôtových slúchadiel s perfektným prepojením štýlového spracovania hi-tech materiálov a vysokou kvalitou zvuku. Tieto vlastnosti by nikto u týchto malých a cenovo prístupných slúchadiel nepredpokladal. Komunikácia bez rušivých vplyvov pri telefonovaní je tiež posilnená schopnosťou mikrofónu redukovať snímanie hluku vetra (Wind noise reduction). Váš hlas bude teda v druhom mobile počuť úplne čisto a bez rušivých hlukov. Perfektná zrozumiteľnosť dialógu je dôležitá pre navodenie dobrej pohody pri rozhovore a tá je zasa kľúčom k dosiahnutiu priaznivej obchodnej či inej dohody. Vďaka vstavaným mikrofónom MEMS s technológiou Beamforming môžete bez problémov telefonovať alebo tiež komunikovať s hlasovými asistentkami.

Doba prevádzky na jedno nabitie je až 7 hodín (s využitím 13 hodín nabíjacej kapacity puzdra až 20 hodín). Desaťminútové nabíjanie zabezpečí prevádzku až na 60 minút. Dotykové ovládanie si môžete personalizovať podľa svojich predstáv.

Pre pohodovejšie používanie si môžete voľne stiahnuť aplikáciu Smart Control App pre Android aj iOS a určiť si vlastné pokyny pre rôzne funkcie. Slúchadlá sú dostupné v čiernej aj bielej farbe s možnosťou dokúpiť jednotlivé diely.

 

VLASTNOSTI

    Cenovo dostupná referenčná trieda bezdrôtových In-Ear slúchadiel pre počúvanie v exteriéri aj interiéri
    Dynamický zvuk s bohatstvom basov a hudobných podrobností
    Bezdrôtový Bluetooth 5.1 prenos s využitím kodekov aptX, AAC aj SBC
    Prirodzený posluchový vnem - mimoriadne realistické a prirodzené zvukové pole
    Uzavreté, intra-aurálne dynamické stereo slúchadlá
    Funkcia Auto-On / Off
    Nabíjanie konektorom USB-C
    Prémiové nabíjacie, pevné puzdro


OBSAH BALENIA

    Slúchadlá CX 400BT True Wireless
    Silikónové ušné adaptéry veľkosti XS / S / M / L
    Pevné púzdro s nabíjacím akumulátorom
    USB-C nabíjací kábel
    Návod