Bose Sport Earbuds, bezdrôtové slúchadlá

199,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 199,00 €
Cena bez DPH 165,83 €
: 2022
Bezdrôtové športové slúchadlá do uší s vynikajúcim zvukom.
Farba
 Späť na: Slúchadla bezdrôtové
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Slúchadlá Bose Sport Earbuds boli od základu navrhnuté tak, aby boli dokonalým spoločníkom pri cvičení. Poskytujú lepšiu kvalitu zvuku ako ich predchodca, zhruba v polovičnej veľkosti. A všetko v nich je optimalizované pre váš lepší výkon , či už trénujete doma, v posilňovni alebo vonku.

 

Slúchadlá Bose Sport Earbuds sú od základu navrhnuté tak, aby dodávali energiu vášmu cvičeniu realistickým zvukom a pohodlným a bezpečným nosením. Vďaka BOSE technológiám bude vaša hudba znieť čisto a jasne bez ohľadu na to, ako hlasno ju pustíte. Vaše uši vás už nebudú bolieť, vďaka novým ušným nástavcom StayHear Max, bez ohľadu na to, ako dlho cvičíte, a ani nevypadnú bez ohľadu na to, ako veľmi rýchlo sa hýbete. Pripravte sa na prekonávanie svojho osobného maxima, znova a znova.

 

Vďaka slúchadlám Bose Sport Earbuds bude vaša hudba znieť tak, ako keby bol interpret priamo pri vás. Náš patentovaný dizajn vnútorného akustického portu a vysoko kvalitné meniče sme skombinovali tak, že aby poskytovali veľký zvuk z malého zariadenia. Náš aktívny ekvalizér, optimalizovaný pre hlasitosť, automaticky zvýrazňuje výšky a basy tak, aby hudba, vždy znela vyvážene na akejkoľvek úrovni hlasitosti. Naše nové ušné nástavce StayHear ™ Max vytvárajú tesné uzavretie zvukovodu - kritické pre počúvanie hlbokých tónov, ktoré dodávajú vašej hudbe hĺbku, a pre potlačenie okolitého hluku okolo vás, aby ste sa mohli sústrediť na svoju hudbu a svoje cvičenie.

 

Slúchadlá Bose Sport Earbus sa dodávajú s tromi veľkosťami ušných nástavcov StayHear ™ Max, aby ste si vybrali tie najlepšie pravé pre vás. Ich povrch, je vyrobený z mäkkého silikónu - nie z tvrdého plastu - a rovnomerným tlakom na ucho sa zabráni vyvíjaniu neprijemného tlaku. Unikátne ušné nástavce v tvare dáždnika a predĺžené pružné krídlo udržia vaše slúchadlá bezpečne na svojom mieste bez ohľadu na to, ako veľmi krútite hlavou alebo skáčete hore a dole.

 

Keď vám počas nosenia slúchadiel do uší Bose Sport niekto zavolá, namiesto prerušenia tréningu jednoducho dvakrát klepnite na pravé slúchadlo, aby ste odpovedali, alebo stlačte a podržte, aby ste hovor odmietli. Ak hovor prijímete, budete ho zreteľne počuť z oboch uší. Vďaka špecifickému zoskupeniu mikrofónov, bude vás hlas volajúci počuť jasne a zreteľne a to aj v hlučnom prostredí.

 

Namiesto tlačidiel majú slúchadlá Bose Sport Earbuds kapacitné dotykové rozhranie. To znamená, že vonkajší povrch každého slúchadla funguje ako touchpad. Na pravom slúchadle dvojitým klepnutím prehráte alebo pozastavíte hudbu a budete môcť prijímať hovory. Na ľavom slúchadle dvojitým klepnutím aktivujete funkciu skratiek podľa vášho výberu, napríklad kontrolu stavu batérie (ktorú môžete nastaviť v aplikácii Bose Music).

 

Ako pravé bezdrôtové slúchadlá poskytujú slúchadlá Bose Sport vďaka podpore technológie Bluetooth® 5 úplnú slobodu pohybu. Pokiaľ ste v dosahu 10 metrov od svojho zariadenia, budete počuť všetko, bez prerušení. So špeciálne navrhnutou anténou ukrytou na vonkajšej strane každého slúchadla zostanete neustále v spojení.

 

Slúchadlá Bose Sport Earbuds poskytujú až päť hodín výdrže batérie na jedno nabitie. Nabíjajú sa vložením do priloženého nabíjacieho puzdra. Ak je puzdro nabité, slúchadlá sa automaticky nabijú. Po úplnom nabití môže puzdro poskytnúť dve plné nabitia slúchadiel až pre ďalších 10 hodín používania. A ak sa vám batéria v púzdre vybije, môžete ho rýchlo nabiť a za 15 minút a získate až dve hodiny prehrávania.

 

Slúchadlá Bose Sport Earbuds sa môžete ovládať cez aplikáciu Bose Music, ktorá vám umožňuje nastaviť rôzne funkcie, kontrolovať výdrž batérie, spravovať pripojenia Bluetooth atď. Týmto spôsobom tiež získate aktualizácie softvéru s novými funkciami, na ktorých pracujeme. Nezabudnite si aplikáciu stiahnuť, aby vám nič neuniklo.

 

B 805746-0010 - čierne

B 805746-0030 - biele

B 805746-0020 - modre