Bose QuietComfort Earbuds, bezdrôtové slúchadlá

279,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 279,00 €
Cena bez DPH 232,50 €
: 2022
Bezdrôtové športové slúchadlá do uší s vynikajúcim zvukom.
Farba
 Späť na: Slúchadla bezdrôtové
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Nové slúchadlá QUIETCOMFORT® Earbuds pokračujú v 20-ročnom dedičstve slúchadiel QUIETCOMFORT® a prinášajú ďalší pokrok v hardvéri a softvéri. Každé slúchadlo meria niečo viac ako 2,5 centimetra a váži menej ako 85 gramov. Napriek tomu fungujú  rovnako skvelé ako každý iný model y rady QuietComfort pred nimi. Premieňajú aj to najhlučnejšie prostredie na tiché útočisko - umlčiavajúc hukot nákladných áut, autobusov a ostatných ruchov ulice.

 

Lepší zvuk sa začína lepším tichom. Preto sú tieto elegantné nové bezdrôtové slúchadlá vyrobené s prelomovými akustickými inováciami a najsofistikovanejším potlačením hluku na svete. Spolu vytvárajú jasný, čistý zvuk a bohaté, hlboké basy vo virtuálnom tichu - takže môžete počuť všetky jemné detaily, ktoré sa zvyčajne stratia, ako napríklad spevák dýchajúci medzi slovami alebo lusknutie prstami z hĺbky publika. Naozaj veríme, že zo žiadneho iného bezdrôtového slúchadla do uší nedostanete pútavejší zážitok z počúvania, či už ide o hudbu, podcasty, videá alebo hovory.

 

Interné a externé mikrofóny monitorujú zvuky vo vašom prostredí a vo zvukovode a - za zlomok milisekundy - vytvárajú opačný signál na potlačenie nežiaduceho hluku. Ostane už len to, čo chcete naozaj počuť.

 

Mäkké ušné nástavce StayHear Max sú navrhnuté tak, aby sa úplne prispôsobili kontúram vášho ucha a vytvorila správne utesnenie. Čím je vzduchotesnejšie tesnenie, tým menej vonkajšieho hluku vstupuje a tým viac si môžete vychutnať svoj obsah. Dobré utesnenie je kriticky dôležité aj pre hlboké tóny, pretože dodávajú vašej hudbe väčšie emócie.

 

Virtuálne ticho je vynikajúce na počúvanie hudby, ale existujú chvíle, keď musíte počuť aj vonkajší svet. Slúchadlá Bose QuietComfort® Earbuds, ktoré vedia, že rôzne situácie si vyžadujú inú úroveň vnímania okolia, vám jedinečným spôsobom umožnia zvoliť si svoj zážitok z počúvania. Umožnia vám buď úplne eliminovať okolitý hluk, alebo vypnúť potlačenie hluku alebo čokoľvek medzi tým.

Pre rýchle konverzácie vyberte možnosť úplnej transparentnosti. Táto praktická funkcia vyzerá, akoby ste vôbec nemali na ušiach slúchadlá - ideálne na objednanie kávy alebo na rozhovor so spolupracovníkmi.

Akustický systém vo vnútri týchto slúchadiel je schopný produkovať hlboké tóny a vzrušujúci, realistický zvuk bez ohľadu na to, ako hlasno (alebo jemne) chcete svoju hudbu počúvať.

Pretože keď znížite hlasitosť na väčšine slúchadiel, basy majú tendenciu miznúť a vaša hudba bude znieť plocho a bez života. Problém sme vyriešili našou technológiou Active EQ (aktívný ekvalizér) optimalizovanou pre objem. Táto technológia automaticky zvýrazňuje výšky alebo basy, aby hudba, ktorú počúvate, zostala neustále vyvážená - a to aj pri zmene hlasitosti.

 

Slúchadlá do uší Bose QuietComfort® vám poskytujú výdrž batérie až 6 hodín na jedno nabitie. Až o 12 hodín dlhší čas na prehrávanie s nabíjacím puzdrom. Získajte ďalšie dve úplné nabitia uložením slúchadiel do uší v bezdrôtovom nabíjaní. Ste úplne bez energie? Rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne výdrž batérie až 2 hodiny.

 

 

B 831262-0010 - čierne

B 831262-0020 - biele