SONOS PLAY 5

649,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 649,00 €
Cena bez DPH 540,83 €
: 2023
Bezdrôtovy reproduktor
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Hi-Fi reproduktor so skvelým zvukom

Užite si živý zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť hudbou s novým reproduktorom Sonos Five, vyladeným známym producentom Gilesom Martinom. Ovládajte ho aplikáciou Sonos alebo cez Apple AirPlay 2.

 

Hlboké basy

Nedostižný akustický design Sonos Five zahrnuje tri basové reproduktory s vysokým zdvihom a uzatvorenou architektúrou, ktorá eliminuje dozvuky a ozveny.

 

Ultra široká zvuková scéna

Dva precízne natočené postranné výškové reproduktory rozširujú priestor a vytvárajú plný stereo zvuk, zatiaľ čo prostredný výškový reproduktor optimalizuje prehrávanie vokálov.

 

Pripoj sa a hraj

Pomocou linkového vstupu s konektorom 3,5 mm jack môžete k Sonos Five pripojiť váš gramofón, CD prehrávač alebo ďalšie zdroje zvuku.

 

Inteligentný stereo zvuk

Pokiaľ je reproduktor umiestnený horizontálne, Sonos Five oddelí automaticky pravý a ľavý kanál pre pôsobivý stereo zvuk. Keď spárujete dva reproduktory a umiestnite ich vertikálne, každý z nich sa automaticky nastaví na jeden zo stereo kanálov (ľavý alebo pravý) pre dosiahnutie detailnejšieho stereo efektu a širšej zvukovej scény.

 

Hlasové ovládanie

Pripojte bezdrôtovo hlasového asistenta (napr. Amazon Echo Dot alebo Google Home Mini) a ovládajte hlasom prehrávanie hudby a ďalšie funkcie.

 

Technické špecifikácie:

  • 6 zosilňovačov triedy D
  • 3 stredobasové reproduktory, 3 výškové reproduktory
  • Analógový linkový vstup 3,5 mm stereo jack
  • Bezdrôtové pripojenie cez WiFi (802.11b/g, 2,4 GHz) alebo káblové prostredníctvom 10/100 Mbps Ethernet zásuvky
  • Rozmery (š x v x h): 364 x 203 x 154 mm
  • Hmotnosť: 6,36 kg