Sonos Era 300 Bezdrôtový reproduktor

499,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 499,00 €
Cena bez DPH 415,83 €
: 2024
Kompaktný bezdrôtový stereo reproduktor.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Moderný bezdrôtový reproduktor Era 300, ktorý vás obklopí podmanivým zvukom zo všetkých strán. Naplňte svoju miestnosť priestorovým zvukom novej generácie pre strhujúci zážitok z hudby alebo filmov. Prehrávajte jednoducho pomocou WiFi, Bluetooth, alebo 3.5 mm linkového vstupu (prostredníctvom voliteľného Sonos Line-In adaptéra). Vychutnajte si ovládanie hlasom bez použitia rúk alebo pomocou modernej apky Sonos. Spárujte dva v rovnakej miestnosti pre ešte bohatší stereo zvuk alebo pohlcujúci priestorový zvuk domáceho kina s Dolby Atmos. Pridajte ďalšie reproduktory Sonos po celom dome a získajte úžasný zvuk v každej miestnosti.

Posuňte svoj zážitok z počúvania nad rámec všednosti

Prelomový akustický dizajn so šiestimi optimálne umiestnenými meničmi po celej prednej, bočnej a vrchnej časti šíri zvuk od steny k stene a od podlahy až po strop. Vďaka podpore Dolby Atmos vás Era 300 vtiahne do každého rozmeru skladby.

Akustické a estetické majstrovské dielo

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo čo si prehrávate, zážitku z počúvania určite nebude chýbať výnimočnosť. Na mieru vyladené meniče rozptyľujú zvuk vpravo, vľavo, dopredu a nahor – tak, aby ste zvuk cítili v celej miestnosti. Všetko zaobalené do vizuálne príťažlivého tela, ktoré je prvé svojho druhu.

Prehrávajte z ktorejkoľvek služby alebo zariadenia

Streamujte cez WiFi zo všetkých svojich obľúbených služieb. Zariadenie Bluetooth® spárujte stlačením jedného tlačidla. Pripojte gramofón alebo iný zdroj zvuku použitím voliteľného adaptéra Sonos Line-In.

Priestorový zvuk taký skutočný, až je neskutočný

Zažite všestrannú zvukovú scenériu pri počúvaní hudby pomocou Dolby Atmos. Alebo využite pár reproduktorov spoločne so soundbarmi Sonos, a vytvorte si tak doma niekoľkokanálové domáce kino s ohromujúcim priestorovým zvukom. Nepotrebujete pritom žiaden kábel – reproduktory sa spárujú bezdrôtovo.

Prekvapivo jednoduché nastavenie

Od rozbalenia po neuveriteľný zvuk viete prejsť doslova za pár minút. Jednoducho zapojte napájací kábel, pripojte telefón alebo tablet k WiFi a otvorte aplikáciu Sonos. Také jednoduché.

Exkluzívne Sonos funkcie pre ešte lepší zážitok

Vychutnávajte si bezplatnú hudbu, originálny obsah a tisíce živých staníc na rádiu Sonos. Prehrávajte si hudbu s ľahkosťou a súkromím pomocou hlasového ovládania Sonos Voice Control. Navyše získate prístup k novým funkciám a službám vďaka pravidelným aktualizáciám softvéru.

Naladí sa na vašu miestnosť

Jedným kliknutím v aplikácii Sonos aktivujete technológiu ladenia Trueplay™, ktorá zanalyzuje jedinečnú akustiku vášho priestoru a zoptimalizuje ekvalizér reproduktora. Takže všetok váš obsah bude znieť tak, ako by mal.

Navrhnutý pre vás a pre planétu

Era 300 je dôkazom záväzku spoločnosti Sonos voči svojim poslucháčom, ale aj planéte, pretože obsahuje recyklované plasty, energeticky úsporné technológie a 100 % papierové obaly vyrobené z trvalo udržateľných a recyklovateľných vlákien.