Sonos Era 100 Bezdrôtový reproduktor

279,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 279,00 €
Cena bez DPH 232,50 €
: 2024
Kompaktný bezdrôtový stereo reproduktor.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Kompaktný bezdrôtový reproduktor Sonos Era 100 s akustikou novej generácie, moderným pripojením a úplne novým dizajnom. Naplňte svoju miestnosť dôkladne vyladeným stereo zvukom a bohatými basmi jednoducho a štýlovo. Všetku hudbu prehráte pomocou WiFi, Bluetooth, alebo 3.5 mm linkového vstupu (prostredníctvom voliteľného Sonos Line-In adaptéra). Vychutnajte si ovládanie hlasom bez použitia rúk alebo pomocou modernej apky Sonos. Spárujte dva v rovnakej miestnosti pre ešte bohatší stereo zvuk alebo pohlcujúci priestorový zvuk domáceho kina. Pridajte ďalšie reproduktory Sonos po celom dome a získajte úžasný zvuk v každej miestnosti.

Výnimočný zvukový výkon

V porovnaní so Sonos One disponuje Era 100 dvoma výškovými meničmi pre detailnú stereoseparáciu a o 25% väčším stredobasovým meničom, ktorý prehlbuje basy. Všetko poháňajú tri vyladené zosilňovače a o 47% rýchlejší procesor.

Malý, ale zato všestranný

Položte tento reproduktor kdekoľvek a kedykoľvek, keď chcete niečo počúvať. Kompaktný dizajn sa krásne hodí na vašu policu, kuchynskú linku, pracovný stôl alebo nočný stolík. Minimalistický dizajn v dvoch farebných prevedeniach zapadne kdekoľvek.

Prehrávajte z ktorejkoľvek služby alebo zariadenia

Streamujte cez WiFi zo všetkých svojich obľúbených služieb. Zariadenie Bluetooth® spárujte stlačením jedného tlačidla. Pripojte gramofón alebo iný zdroj zvuku použitím voliteľného adaptéra Sonos Line-In.

Nastavenie zvládne aj škôlkar

Od rozbalenia po neuveriteľný zvuk viete prejsť doslova za pár minút. Jednoducho zapojte napájací kábel, pripojte telefón alebo tablet k WiFi a otvorte aplikáciu Sonos. Také jednoduché.

Exkluzívne Sonos funkcie pre ešte lepší zážitok

Vychutnávajte si bezplatnú hudbu, originálny obsah a tisíce živých staníc na rádiu Sonos. Prehrávajte si hudbu s ľahkosťou a súkromím pomocou hlasového ovládania Sonos Voice Control. Navyše získate prístup k novým funkciám a službám vďaka pravidelným aktualizáciám softvéru.

Naladí sa na vašu miestnosť

Jedným kliknutím v aplikácii Sonos aktivujete technológiu ladenia Trueplay™, ktorá zanalyzuje jedinečnú akustiku vášho priestoru a zoptimalizuje ekvalizér reproduktora. Takže všetok váš obsah bude znieť tak, ako by mal.

Navrhnutý pre vás a pre planétu

Era 100 je dôkazom záväzku spoločnosti Sonos voči svojim poslucháčom, ale aj planéte, pretože obsahuje recyklované plasty, energeticky úsporné technológie a 100 % papierové obaly vyrobené z trvalo udržateľných a recyklovateľných vlákien.

Obklopte sa špičkovým stereom

Zažite ešte širšiu zvukovú scenériu spárovaním dvoch Era 100 v tej istej miestnosti. Alebo využite tento pár ako zadný kanál domáceho kina spoločne so soundbarmi Sonos, a vytvorte si tak doma úchvatný priestorový zvuk. Nepotrebujete pritom žiaden kábel – reproduktory sa spárujú bezdrôtovo.