SONOS Arc Soundbar

899,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 899,00 €
Cena bez DPH 749,17 €
: 2021
Prémiový inteligentný soundbar pre TV, filmy, hudbu.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Prémiový inteligentný soundbar pre TV, filmy, hudbu, hry a oveľa viac.

Vdýchnite všetkej zábave brilantne realistický zvuk so soundbarom Sonos Arc s podporou Dolby Atmos. Ovládajte ho ovládačom vašej TV, hlasom, aplikáciou Sonos alebo cez Apple AirPlay 2.

3D zvuk s Dolby Atmos

Sledujte show, filmy a hry s presným a obklopujúcim zvukom Dolby Atmos. Sonos Arc má tiež reproduktory, ktoré smerujú nahor a vytvárajú mnohorozmerné zvukové pole, ktoré sa pohybuje okolo vás. Každé pošeptanie a explóziu budete počuť s dramatickou čistotou, detailom a hĺbkou.

Skutočne výkonný soundbar

Jedenásť vysoko výkonných reproduktorov, vrátane zákazkových eliptických basových a natočených postranných výškových meničov, vytvára živé detaily a ohromujúci bas.

Ponorte sa do hudby

Streamujte hudbu, rádia, podcasty a ďalší obsah z vašich obľúbených hudobných služieb pomocou aplikácie Sonos alebo Apple AirPlay 2, keď je TV vypnutá.

Hlasové ovládanie

Sonos Arc má vstavených hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant, takže môžete bez dotyku ruky prehrávať hudbu, vypočuť si najnovšie správy, nastaviť budíky alebo si nechať zodpovedať vaše otázky.

Primontovateľný na stenu

Magnetický senzor deteguje, keď Sonos Arc pripevníte na stenu pomocou voliteľného držiaku a nastaví ekvalizér tak, aby zmiernil basové rezonancie.


Technické špecifikácie:

    11 zosilňovačov triedy D perfektne vyladených na akustickú architektúru Arcu
    8 eliptických basových reproduktorov zaisťuje plné basy a verné poddanie stredného pásma a hlasových frekvencií
    3 precízne natočené výškové reproduktory s hodvábnou kalotou vytvárajú presné výškové frekvencie a krištáľovo čisté dialógy
    Mikrofónové pole s ďalekým dosahom používa pokročilé formovanie lúčov a viackanálové potlačenie ozveny, takže sa dá veľmi jednoducho aktivovať vášho hlasového asistenta
    Rozmery (š x v x h): 1141,7 x 87 x 115,7 mm
    Hmotnosť: 6,25 kg