HIFI Reproduktor HECO Aurora 300

0 Hodnotenie
225,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena225,00 €
Cena bez DPH 187,50 €
2-pásmová reprosústava s bassreflexom.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Slovenská pošta - kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

HECO - nemeckej HIFI od roku 1949. HECO je značka, ktorá predstavuje bohatú a dlhú tradíciu výroby nemeckých reproduktorov. Od založenia spoločnosti pred viac ako šiestimi desaťročiami sa spoločnosť zaviazala k rozvoju nekompromisný a vysoko kvalitná reprodukcia hudby v domácom prostredí.

Ako vlajková loď nového radu produktov Aurora, je 3-pásmová stĺpová reprosústava Heco Aurora 1000 plne podmanivá, vďaka elegantnému vizuálnemu vzhľadu, inovačnú technológiu a samozrejme vynikajúcim akustickým vlastnostiam.

Atraktívny a moderný dizajn
Nová konštrukcia meničov
Nový vysokotónový menič HECO Flutus
Výhybka osadená Audio Grade súčiastkami
Originálny dizajn a vývoj HECO
Celohliníkové odhmotňovacie podstavca
Magnetické uchytenie mriežok
6x skrutkované reproduktory i basové porty

Nová séria reproduktorov Aurora, pre dokonalý počúvanie.
Koncept kabinetov nových reproduktorov radu Aurora je od základu úplne nový. Istou premenu prináša pravouhlá geometria skrine, ktorá je veľmi pevná a priečne vnútorne vystužená. Čelné steny sú hladké a vysoko elegantný. Z tohto dôvodu sú aj krycie mriežky magneticky aretované. Terminály sú robustné, pozlátené a funkčné v bi-wiring aj bi-Amp prepojenia. Porty bass-reflexu sú skrutkované a optimálne riešené s prihliadnutím na elimináciu turbulencií a kompresiu nízkych frekvencií.
Reprosústava Aurora 1000 je podopretá priečnymi nosníkmi s odhmotňovacími, veľmi masívnymi hroty s nastaviteľnou výškou, eliminujúci akékoľvek rezonanciu.

Úplne nové osadenie.
Aurora 1000 je osadená úplne novým radom reproduktorových meničov. Basy a středorozsahové frekvencie sú presvedčivo reprodukované dvoma 200 mm basovými reproduktormi a stredobasovým reproduktorom o priemere 170 mm, doplnené kuželi s patentovanou technológiou HECO kraft paper, ktoré sa vyznačujú vysokým stupňom prirodzenosti a optimálnou rýchlosťou impulzov. 28mm vysokotónový reproduktor Fluctus využíva úplne unikátny, počítačovo navrhnutú a optimalizovanú vlnitú akustickú prírubu, pre dokonalé rozptylové vyžarovanie. Jemná hodvábna kalota je poháňaná dvojitým feritovým magnetom s ferrofluidovým chladením pre vysoký výkon. Výsledkom je neskutočne čisté vysoké pásmo, ktorý je nositeľom jemných, presných tónov s bezprecedentnou prehľadnosťou a lokalizáciou. Výhybky sú osadené Audio Grade súčiastkami s otimalizovanou fáz a amlitudou, zakončené kvalitnými pozlátenými skrutkovacími terminály.

Štýlový dizajn.
Fascinujúce a veľmi kvalitná povrchová úprava vás očarí v hodvábne matnom prevedení s prvkami imitácie modernou pravej dyhy - Ebony a Ivory White. Reprosústava Aurora 1000 vyzerá senzačne v kombinácii s modernými drevenými dekoráciami a zaisťuje perfektnú integráciu do každého prostredia.

 

 

konštrukcia 2-pásmová policová reprosústava s bassreflexom
stredobasový reproduktor 1x 165 mm
výškový reproduktor 1x 28 mm
výkon 80/150 Watt
impedancia 4 - 8 Ohm
Frekvenčný rozsah 32Hz - 42,5kHz
Deliaca frekvencia 3.300 Hz
citlivosť 90 dB
Odporúčaný výkon zosilňovača 20-150W
Rozmery 195 x 357 x 315 mm
hmotnosť 7.5 kg
Farba biela a cierna
Cena za KS.

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť