DENON HOME 250 sieťový prehrávač

499,00 €
310,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 499,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 310,00 €
: 2024
Stereo sieťový prehrávač.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Séria Denon Home naplní váš domov vynikajúcim bezdrôtovým zvukom. Spárujte ho s iným Denon Home 250 pre stereofónne zariadenie alebo ho skombinujte s inými vstavanými výrobkami HEOS. Streamujte svoju obľúbenú hudbu bez námahy a využívajte rýchle predvoľby jednoduchým dotykom. Zažite pôsobivý akustický výkon založený na 110 rokoch zvukovej inovácie. 

 

Denon Home 250 je rovnako ako každý Denon navrhnutý tak, aby poskytoval najlepšiu kvalitu zvuku vo svojej triede. Vďaka pokročilému akustickému hardvéru, odborne vyladenému spracovaniu digitálneho signálu a prémiovým ovládačom poskytuje Denon Home 250 najčistejšie a najhlbšie zvukové prevedenie. Zažite dokonalosť v každom rytme.

 

Denon Home Series spolupracuje s najnovšími asistentmi hlasu. Použite inteligentný reproduktor alebo telefón a jednoducho povedzte svoje príkazy s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu a ďalšie. Pre Amazon Alexa si jednoducho stiahnite zručnosti HEOS Home Entertainment z aplikácie Amazon Alexa a vychutnajte si hlasové ovládanie z ľubovoľného zariadenia Echo (predáva sa osobitne). * Reproduktor Denon Home 250 má vstavané mikrofóny pre nové funkcie, ktoré sa pridajú prostredníctvom aktualizácie firmvéru v roku 2020.

 

Pomocou troch tlačidiel rýchleho výberu môžete jednoducho uložiť svoje obľúbené internetové rozhlasové stanice a vychutnať si ich kedykoľvek, kdekoľvek chcete, bez problémov s vyhľadávaním.

 

Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a vynikajúcim materiálom je Denon Home 250 dosť výrazný, aby upútal pozornosť na prvý pohľad. A predsa je dosť jemné, aby dokonale zapadalo do vášho štýlu a spĺňalo najvyššie estetické požiadavky. Čierna alebo biela? Vyberte si svoj Denon Home 250.

 

Začnite svoje hudobné dobrodružstvo s najmenším dotykom. Nové špičkové rozhranie snímania vzdialenosti sa aktivuje hneď, ako sa vaša ruka priblíži. Kapacitné tlačidlá sa rozsvietia, aby ste sa dotkli, čo umožňuje úplné a plynulé ovládanie Denon Home 250.

 

Všetky skvelé hudobné služby sú plne integrované: Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a ďalšie prostredníctvom Wi-Fi, AirPlay 2 alebo Bluetooth. Nastavte si náladu, ktorá je s vašou osobnou hudobnou zbierkou dokonalá - dokonca aj vo vysokom rozlíšení vrátane 192 kHz / 24-bitových súborov FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz.

 

 

Mono reproduktor.

Podpora zvuku s vysokým rozlíšením

USB vstup (veľkokapacitné úložisko)

Analógový vstup (3,5 mm mini jack)

Stereo párovanie

Použitie ako Surround SPK pre Soundbar DHT-S716H

Podporuje subwoofer so zabudovaným systémom HEOS

Ovládanie basov a výšok

Senzor priblíženia

Tlačidlá rýchleho výberu

Play / Pause

WiFi 2,4 GHz

WiFi 5 GHz

Airplay 2

Bluetooth

Dostupné farby: biela / čierna

Rozmery (š x v x h) - 295 x 216 x 120 mm

Hmotnosť v kg - 3,7