DENON DHT-S416 Soundbar s subwooferom

329,00 €
249,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 329,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 249,00 €
: 2023
Zvukový panel Denon DHT-S416 a bezdrôtový subwoofer so vstavanou technológiou WIFI Google Chromecast + Bluetooth.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Zvukový panel Denon

a bezdrôtový subwoofer so vstavanou technológiou WIFI Google Chromecast + BT pridajú vynikajúci rozmer, čistotu a výkon vašim obľúbeným filmom, hudbe a videohrám.

Vychutnajte si jednokáblové pripojenie k televízoru pomocou priloženého vstupu HDMI a výstupu so zvukovým spätným kanálom (ARC). 

Streamujte svoje obľúbené hudobné služby bezdrôtovo so zabudovanou technológiou WIFI Google Chromecast +  Bluetooth. 

 

*  2.1 dvojcestný soundbar s bezdrôtovým subwooferom: Výkonný, dynamický zvuk domáceho kina Denon

* HDMI so spätným zvukovým kanálom: Výnimočná čistota zvuku prostredníctvom jediného pripojenia k televízoru - navyše môžete ovládať DHT-S416 pomocou diaľkového ovládača k televízoru.
       

* Zabudovaný Google Chromecast: Použite Google Chromecast pre audio na streamovanie hudby vo vysokom rozlíšení z vašich hudobných služieb cez Wi-Fi vrátane hudby Google Play, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz a ďalších.
       

* Nízkoprofilový dizajn a možnosť montáže na stenu: S výškou 56 mm sa model DHT-S416 hodí do väčšiny priestorov a nebude blokovať spodný okraj televízora, ako to robia väčšie zvukové panely.      
       

* Bezdrôtové streamovanie hudby cez Bluetooth: Rýchlo a ľahko si vychutnajte svoju obľúbenú hudbu z inteligentného zariadenia podporujúceho Bluetooth
       

* Denon Dialogue Enhancer: Vychutnajte si krištáľovo čistý dialóg pri sledovaní filmov a televíznych programov so zložitými zvukovými stopami.
       

* Denon Pure Audio Mode: Eliminuje priestorové spracovanie odstránením akýchkoľvek upravených zvukových charakteristík zvuku v najčistejšom stave.
       

* HDMI a optický kábel súčasťou balenia: Stačí pripojiť jediný kábel k televízoru a vychutnať si pohlcujúci zvuk pre každý zábavný zážitok
       

* Úžasný zvuk postavený na 110 rokoch inovácií: Denon je japonská zvuková spoločnosť. Spoločnosť bola založená v roku 1910 a vďaka vytrvalému úsiliu o kvalitu, inováciu a zvukový výkon umožňujeme prežiť dôležité okamihy.

 

Vstup: HDMI ARC; Optický vstup; AC vstup; 3,5mm AUX

Výstup: IR výstup; HDMI ARC

Výška     5,4 cm soundbar; 31,8 cm subwoofer
Šírka      90,0 cm soundbar; 17,1 cm subwoofer
Hĺbka     8,3 cm soundbar; 34,2 cm subwoofer

Váha (netto)    7,0 kg
Váha komponentov     -   1,8 kg soundbar a 5,2 kg subwoofer