DENON DHT-S316 Soundbar pod TV

279,00 €
199,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 279,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 199,00 €
: 2023
Soundbar Denon DHT-S316 pre domáce kino s bezdrôtovým subwooferom, HDMI / ARC, Bluetooth, Dolby Digital a DTS dekódovaním.
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

DENON DHT-S316 Soundbar pod TV

 

Transformujte ľubovoľný televízor na centrum domácej zábavy s Denon DHT-S316. Nenápadná zvuková lišta s možnosťou zavesenia na stenu ponúka zvuk s vysokou vernosťou s dvojpásmovými reproduktormi a bezdrôtovým subwooferom. Technológia Denon Virtual Surround vytvára silný a realistický zážitok z domáceho kina prostredníctvom funkcie Dolby Digital, dekódovania DTS a zákazkového riešenia Dialogue Enhancer od Denonu pre krištáľovo čistý dialóg s ľubovoľnou hlasitsťou. Jednoducho pripojte televízor k HDMI so spätným kanálom audio (Audio Return Channel) pomocou dodaného kábla HDMI. Optický vstup umožňuje pripojenie ďalšieho zariadenia. Bezdrôtovo spárujte zariadenia podporujúce technológiu Bluetooth s Denon DHT-S316 a jednoducho streamujte svoju obľúbenú hudbu.

 

Ponorte sa do zvuku s kino - kvalitou pomocou zvukovej lišty Denon DHT-S316 a bezdrôtového subwoofera. Dvojica stredopásmových meničov, detailné krehké výškové reproduktory a Dolby DTS pozdvihnú váš zvuk z nízkoprofilového dizajnu.

 

Rozmery:   170 x 312 x 340 mm

 

SKLADOM