DENON DHT-S217 Soundbar pod TV

199,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 199,00 €
Cena bez DPH 165,83 €
: 2023
Zvukový panel DHT-S217 typu všetko v jednom s technológiou DTS Virtual:X 3D audio pre vylepšené basy a krištáľovo čistý dialóg počas televíznych programov a filmov vytvára silný zážitok z priestorového zvuku domáceho kina.
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

DENON DHT-S217 Soundbar pod TV

 

Ako by ste očakávali od lídra na trhu s AV prijímačmi, Denon transformuje s DHT-S216 akúkoľvek televíziu na centrum domácej zábavy. Nízkoprofilový soundbar montovateľný na stenu obsahuje výkonné vstavané hlbokotónové subwoofery, technológiu Dolby Digital Decoding a technológiu DTS Virtual: X 3D audio, ktorá vytvára silný priestorový zvuk domáceho kina. Vstavaný 4K UHD HDMI (1 vstup / 1 výstup s ARC), plne kompatibilný s dnešnými televízormi HD a 4K, poskytuje jasný obraz a úžasnú kvalitu zvuku. Rýchlo prepojte svoje TV, Blu-ray alebo iné zariadenia prostredníctvom HDMI (so zvukovým spätným kanálom) a optickými vstupmi alebo AUX, alebo jednoducho streamujte svoju obľúbenú hudbu cez Bluetooth. Vďaka dvom vstavaným hlbokotónovým basovým reproduktorom, ktoré napájajú dynamický zvuk v kino kvalite v minimalistickom dizajne s nízkym profilom, nebudete potrebovať samostatný

 

Vďaka dvom vstavaným hlbokotónovým basovým reproduktorom, dvojici meničov stredného rozsahu a dvom 1-palcovým výškovým reproduktorom si pri inovácii na špičkovú kvalitu zvuku Denon vychutnáte úžasný zvukový zážitok z filmu a televíznych show.

 

Vaše obľúbené skladby na dosah ruky. Spárujte svoj smartfón, alebo tablet s DHT-S216, aby ste mohli jednoducho streamovať hudbu cez Bluetooth.

 

 

Rozmery (Š x H x V)

890 x 60 x 120 mm

 

SKLADOM