Cerwin-Vega - XLS-6C

0 Hodnotenie
150,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena150,00 €
Cena bez DPH 125,00 €
: CV024
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Slovenská pošta - kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Frekvenčný rozsah: 64 Hz-20 kHz (-3 dB), 44 Hz-20 kHz (-10dB)

Výkonnosť (špička): 125 W

Citlivosť (1w / 1m): 89,3 dB

Impedancia: 6 Ohmov

Rozmery (VxŠxH): 20,5 x 58 x 26 (cm)

Hmotnosť: 10,4 kg

 

 

Nič sa nevyrovná zážitku z živého koncertu. Ak máte radi rock, pop, hip-hop alebo zvuk veľkého kina, viete, že je to zážitok, ktorý prestupuje celým vaším telom. A tento senzačný zážitok umožňuje profesionálny systém. V Cerwin-Vega to samozrejme vedia! A vybudovali si povesť značky, ktorej zariadenie sa objavujú a používajú v divadlách, sálach a na koncertoch po celom svete. Naozaj nás neprekvapí, ak posledná veľká udalosť, ktorej ste sa zúčastnili, bola vybavená práve Cerwin-Vega.

Ale teraz už nemusíte čakať na ďalší zážitok veľkého koncertu alebo filmu, aby ste znovu zažili pocit zvuku pevného ako skala. XLS séria je tou pravou pre vašej domácnosť. Ak túžite po hlasnom a silnom počúvania vášho zvukového systému, práve ste ho našli.

XLS séria je navrhnutá tak, aby vám ponúkla všetko, čo potrebujete pre vytvorenie zvukovej atmosféry živého koncertu alebo kina vo vašej domácnosti. Vďaka kompletnej sérii reproduktorov, subwooferov a produktov pre centier, môžete rôzne kombinovať produkty XLS série a vytvoriť finálny živý a hlasný zážitok. Začnite pomaly so samostatnými jednotkami a vystavte svoj systém postupne. A alebo si najskôr navrhnite svoj vlastný kompletný systém, presne podľa vašich predstáv a potom ho realizujte. Či tak, alebo onak, na konci budete obklopení zvukom. Všetky reproduktory sú navrhnuté s dôrazom na basy a výkon. Ale aby ste si zle nevyložil, výkon a sila sú len jednou časťou mixu. XLS série je doporučovaná aj pre svoj jas a akustický detail - kdekoľvek vo vašej posluchovej miestnosti.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.