Canton Townus 90 stlpový reproduktor

1299,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1299,00 €
Cena bez DPH 1082,50 €
: 2021
3-pásmový centrálny reproduktor
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Náš úplne nový rad reproduktorov Townus: vytvorený pre mestský životný štýl - zo srdca Taunusu. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť „Townus“, s ktorým by sme chceli osloviť všetkých ľudí, ktorým záleží na nadčasovom dizajne a vysoko kvalitnom vzhľade. Na základe koreňov a umiestnenia sídla našej spoločnosti, uprostred hesenského Taunusu, sme pre nové modely reproduktorov vytvorili rovnako znejúci názov Townus.

Novovytvorená séria zaujme svojim nadčasovým, elegantným dizajnom a vysokokvalitnými materiálmi - ideálnymi pre mestských ľudí, ktorí si cenia dizajn a kvalitu.

Naše 3-pásmové podlahové reproduktory Townus 90 zaujmú zdržanlivým, elegantným krytom a ušľachtilým povrchom s nadčasovou eleganciou. Harmonické proporcie, zaoblené hrany krytu a bezskrutková integrácia ovládačov do tenkej ozvučnice robia z nášho Townusu 90 klenot v každom obytnom prostredí. Zaoblené hrany krytu dodávajú modelu Townus 90 nielen elegantný vzhľad, ale tiež zlepšujú vyžarovanie zvuku z reproduktorov. Bezchybné povrchy v pololesklých alebo lesklých lakoch, ako aj dyhy z ušľachtilého pravého dreva s dokonalým povrchom podčiarkujú prémiové nároky novej série reproduktorov Townus. Ďalšími optickými prednosťami sú vysokokvalitné hliníkové krúžky šasi reproduktora, ktoré sú vyrábané bezšvíkovým rezaním diamantom a textilné panely sú v rohoch zaoblené, ktoré magneticky priliehajú k usmerňovačom. V neposlednom rade elegantná drevená základňa so štyrmi kovovými nohami slúži ako pevný základ pre tenké podlahové reproduktory. Veľký basreflex v spodnej časti, skrytý pred zrakmi divákov, rozširuje frekvenčnú odozvu smerom nadol. Vďaka usporiadaniu basreflexového otvoru smerom nadol je miestnosť akusticky rovnomerne stimulovaná, čo zaručuje čistejšie basové pásmo bez hukotu.

 


Farba:
Black Gloss
Matte White
Walnut

Typ zariadenia: 3 - pásmový stredový reproduktor

Impedancia: 4 ... 8 ohmov


Deliaca frekvencia: 170 /3 200 Hz

Odporúčaný výkon zosilňovača: 150/300 W

Frekvenčný rozsah:
20 ... 40 000 Hz

MENIČE

Výškový: 1 x 25 mm, keramický

Stredový: 1 x 174 mm, titán

Bassový: 2 x 174 mm, titán

ROZMERY

Výška: 105,0 cm

Šírka: 25,0 cm

Hĺbka: 36,0 cm

Váha (netto): 24 kg