Canton Townus 50 centrálny reproduktor

699,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 699,00 €
Cena bez DPH 582,50 €
: 2021
2-pásmový centrálny reproduktor
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Náš úplne nový rad reproduktorov Townus: vytvorený pre mestský životný štýl - zo srdca Taunusu. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť „Townus“, s ktorým by sme chceli osloviť všetkých ľudí, ktorým záleží na nadčasovom dizajne a vysoko kvalitnom vzhľade. Na základe koreňov a umiestnenia sídla našej spoločnosti, uprostred hesenského Taunusu, sme pre nové modely reproduktorov vytvorili rovnako znejúci názov Townus.

Novovytvorená séria zaujme svojim nadčasovým, elegantným dizajnom a vysokokvalitnými materiálmi - ideálnymi pre mestských ľudí, ktorí si cenia dizajn a kvalitu.

V slove Townus označujeme aj spojenie moderného a pulzujúceho života v meste s pomerne tichým a vidieckym Taunusom, kde majú pôvod pôvodcovia tejto nadčasovej a modernej série reproduktorov. 2-pásmové kompaktné reproduktory Townus 50 zaujmú zdržanlivým, elegantným krytom a ušľachtilým povrchom s nadčasovou eleganciou.

Harmonické proporcie, zaoblené hrany krytu a bezskrutková integrácia ovládačov do tenkej ozvučnice robia z nášho Townusu 50 klenot v každom obytnom prostredí.

Zaoblené hrany krytu dodávajú modelu Townus 50 nielen elegantný vzhľad, ale tiež zlepšujú vyžarovanie zvuku z reproduktorov.

Bezchybné povrchy v pololesklých alebo lesklých lakoch, ako aj dyhy z ušľachtilého pravého dreva s dokonalým povrchom podčiarkujú prémiové nároky novej série reproduktorov Townus. Ďalšími optickými prednosťami sú vysokokvalitné hliníkové krúžky šasi reproduktora.


Farba:
Black Gloss
Matte White
Walnut

Typ zariadenia: 2,5 - pásmový stredový reproduktor

Impedancia: 4 ... 8 ohmov


Deliaca frekvencia: 400/3 000 Hz

Odporúčaný výkon zosilňovača: 85/140 W

Frekvenčný rozsah:
30 ... 40 000 Hz

MENIČE

Výškový: 1 x 25 mm, keramický

Stredový: 1 x 154 mm, titán

Bassový: 1 x 154 mm, titán

ROZMERY

Výška: 17,0 cm

Šírka: 50,0 cm

Hĺbka: 28,0 cm

PREVEDENIE

Váha (netto): 8,8 kg