Bose Smart Soundbar 300

0 Hodnotenie
450,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena450,00 €
Cena bez DPH 375,00 €
: 2021
Bose Smart Soundbar 300 poskytuje priestorový zvuk, čisté dialógy a bohaté basy pre vaše filmy, hudbu a hry. Je špeciálne navrhnutý tak, aby bol štíhly a elegantný.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Slovenská pošta - kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

 BOSE Soundbar 300

 

Bose Smart Soundbar 300 poskytuje priestorový zvuk, čisté dialógy a bohaté basy pre vaše filmy, hudbu a hry. Akustická architektúra je špeciálne navrhnutá tak, aby bol tento nový soundbar štíhly a elegantný. Vďaka zabudovaným hlasovým asistentom a exkluzívnej technológii Bose Voice4Video je teraz možné hlasovým príkazom ovládať soundbar aj pripojený televízor. Je to rýchle, jednoduché a dostatočne ľahké na to, aby si to každý mohol vychutnať.

 

Exkluzívna technológia Bose Voice4Video rozširuje vaše hlasové schopnosti tak, ako to nedokáže žiadny iný soundbar. Technológia umožňuje prostredníctvom integrovaných hlasových asistentov (Amazon Alexa, Google Asistant) ovládať nielen soundbar ale aj pripojené zariadenia. Okrem ovládania Soundbaru 300 môžete hlasom ovládať aj váš televízor, satelitný prijímač a iné zariadenia. Žiadne diaľkové ovládanie. Žiadne tlačidlá. Zapnite televízor a preskočte na svoju obľúbenú stanicu - všetko iba hlasovým príkazom. Aj vaši nie technicky vyspelí hostia večierkov sa budú cítiť ako odborníci. Je to najrýchlejší spôsob, ako sledovať, čo máte radi, s tým, koho máte radi.

 

Technológia Bose SimpleSync vám umožňuje spárovať Bose Smart Soundbar 300 s kompatibilnými produktmi Bose. Chcete sa pozerať na televíziu, ale nechcete rušiť nikoho iného? Spárujte svoj soundbar s vybranými slúchadlami Bose pre osobný zážitok z počúvania TV. Chcete počúvať rovnakú hudbu v rôznych miestnostiach súčasne? Spárujte svoj soundbar s vybraným reproduktorom Bluetooth Bose, aby ste pridali ďalší zvuk po celom dome.

 

Pokiaľ ide o to, čo chcete počuť, máte toľko možností. Vďaka kompatibilite s Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect môžete bezdrôtovo streamovať, čo chcete, akokoľvek chcete. Prejdite si svoje obľúbené hudobné služby alebo si zahrajte čokoľvek z telefónu alebo tabletu.

 

Bose Smart Soundbar 300 môžete pripojiť k televízoru pomocou optického zvukového kábla (súčasť balenia) alebo HDMI kábla (predáva sa osobitne). Jednoducho pripojte soundbar k televízoru, pripojte ho k napájaniu a zapnite. Potom si stiahnite aplikáciu Bose Music, aby ste dokončili nastavenie, pripojili sa k sieti Wi-Fi a vybrali svojho hlasového asistenta.

 

S aplikáciou Bose Music môžete ľahko nastaviť soundbar, zvoliť si hlasového asistenta a prechádzať všetku hudbu na jednom mieste, takže môžete plynulo preskakovať medzi stanicami, zoznamami skladieb a službami bez toho, aby ste aplikáciu opustili. Je to jednoduchý spôsob ovládania Bose Smart Soundbar 300 alebo zoskupovania vašich kompatibilných produktov inteligentnej domácnosti. Nastavenie predvolieb pomocou aplikácie je jednoduché, takže vaša obľúbená hudba je vzdialená iba na jeden dotyk.

 

 

 

 

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť