BOSE Home Speaker Portable

0 Hodnotenie
370,00 €
359,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 370,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena359,00 €
: 102020
Home Speaker Portable, ktorý patrí do rodiny Smart reproduktorov vedľa Home speaker 500, Home speaker 300, Soundbar 700, Soundbar 500.
Farba
 Späť na: Reproduktory HIFI
Doprava Slovenská pošta - kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Najvýkonnejší prenosný SMART reproduktor od BOSE.

 

HLBOKÉ BASY. HLASNÝ A POHLCUJÚCI ZVUK

Prenosný domáci reproduktor je bezdrôtový hlasom ovládaný domáci reproduktor typu všetko v jednom. V rámci domu si ho môžete presunúť z miestnosti do miestnosti, alebo si ho vziať so sebou von. Kdekoľvek s pripojením Wi-Fi ho môžete ovládať hlasom a streamovať hudbu priamo z cloudu. Mimo dosahu Wi-Fi ho môžete ovládať ako akýkoľvek iný prenosný reproduktor pomocou mobilného telefónu alebo tabletu prostredníctvom rozhrania Bluetooth. A bez ohľadu na to, čo počúvate alebo kde ho počúvate, budete to všetko počuť v 360 stupňoch úžasného zvuku Bose.


 

Rovnako ako naše reproduktory SoundLink Revolve a Revolve+, aj Bose Portable Home Speaker je navrhnutý tak, aby vyžaroval čistý zvuk vo všetkých smeroch súčasne - je však tiež navrhnutý tak, ešte hlbšie basy a vyšší výkon. Dajte reproduktor do stredu miestnosti a všetci si môžu vychutnať rovnaký zážitok. Alebo ho umiestnite do rohu miestnosti a zvuk bude vyzerať akoby bol okolo vás.

 

 

Prenosný domáci reproduktor môžete používať ako inteligentný reproduktor kdekoľvek, kde je dostupná Wi-Fi. So zabudovaným hlasovým asistentom Google Assistant a Alexa stačí vysloviť hlasový povel, aby ste mohli počúvať všetku svoju obľúbenú hudbu, internetové rozhlasové stanice, podcasty a zvukové knihy - a navyše získať informácie o počasí, odosielať správy, nastavovať časovače, pridávať do svojich zoznamov úloh a ovládať inteligentne bytové doplnky.

 

Prehrávajte populárne hudobné služby ako Spotify, Amazon Music a Deezer na svojom prenosnom domácom reproduktore kdekoľvek, kde máte pripojenie Wi-Fi. Všade inde môžete pomocou rozhrania Bluetooth počúvať všetko, čo môže váš mobilný telefón alebo tablet prehrávať. Používatelia Apple môžu využiť AirPlay 2 na prehrávanie zvuku zo svojich zariadení. 

 

 

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Bose Music a získajte pokyny, ako nastaviť reproduktory krok za krokom. Potom pomocou tejto aplikácie ľahko prehľadávajte všetku svoju hudbu na jednom mieste, plynule prechádzajte medzi stanicami, zoznamami skladieb a službami a udržujte softvér svojho reproduktora v aktuálnom stave. Aplikácia Bose Music vám tiež umožní zoskupiť prenosný domáci reproduktor Bose s akýmikoľvek inými inteligentnými reproduktormi alebo Soundbarmi Bose, vďaka ktorým získate dokonalý zvukový zážitok v domácnosti. Vypočujte si rôzne piesne v rôznych miestnostiach alebo jednu skladbu v každej miestnosti súčasne.

 

 12 hodin na jedno nabitie.

 

B 829393-2100 - BLACK

 

B 829393-2300 - SILVER

 

 

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť