SONOS Roam SL Prenosný inteligentný reproduktor

179,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 179,00 €
Cena bez DPH 149,17 €
: 2023
Prenosný inteligentný reproduktor.
Farba
 Späť na: Audio Multiroom
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Prenosný, inteligentný reproduktor určený pre akékoľvek Vaše posluchové dobrodružstvo. Roam prináša oslnivý zvuk kdekoľvek. Užite si hudbu, hlasové ovládanie a počúvanie vo viacerých miestnostiach doma na WiFi alebo využite streamovanie cez Bluetooth, celodennú výdrž batérie a jeho vodeodolnosť na cestách.

10 hodín prehrávania

Roam je napájaný vstavanou nabíjateľnou batériou a je pripravený ozvučiť váš deň, nech už si chcete oddýchnuť na záhrade, alebo utiecť do hlbokých lesov. Bezproblémový zážitok z počúvania kdekoľvek. Užite si bezkonkurenčný zvuk Sonos na WiFi a streamujte priamo zo svojho mobilu, tabletu alebo počítača pomocou Bluetooth. Roam sa automaticky pripojí k vašej domácej sieti alebo sa spáruje s telefónom, keď ste mimo dosahu WiFi. Vy musíte myslieť len na to, čo si vypočujete.

Zvuk, ktorý predčí očakávania

Precízne navrhnutá akustika poskytuje čistotu, hĺbku a plnosť, ktorú by ste očakávali od oveľa väčšieho reproduktora. Ako kúzlom sa sám naladí. Roam sa vďaka automatickému ladenie Trueplay™ chytro prispôsobí Vášmu okoliu a všetkému, čo práve počúvate, aby bol zvuk neuveriteľne detailný a dokonale vyvážený.

Prepracovaný design

Štíhly a prepracovaný dizajn reproduktora Roam skvele zapadne do Vášho domova, zatiaľ čo jeho nízka váha a ergonomický tvar uľahčí manipuláciu.

Extrémna odolnosť

Vďaka pevnej konštrukcii a hodnoteniu IP67 je Roam vysoko odolný proti pádu, vodotesný do hĺbky až 1 metra po dobu 30 minút, neprepustí prach a je tak pripravený na akékoľvek dobrodružstvo.

Sloboda ovládania

    Aplikácia Sonos

        Pomocou aplikácie môžete prechádzať a vyhľadávať vo všetkých svojich službách, ukladať obľúbené položky, nastavovať budíky a objavovať novú hudbu v Sonos Rádiu.
    AirPlay 2

        Posielajte zvuk do Sonos priamo z iPhonu, iPadu alebo Macu pomocou AirPlay 2 a potom požiadajte Siri, aby ho zapla alebo preskočila skladbu.
    Hlas

        Požiadajte o pomoc aplikáciu Amazon Alexa alebo Google Assistant a prehrávajte hudbu, kontrolujte správy alebo ovládajte svoju chytrú domácnosť bez použitia rúk.
    Tlačidlá

        Pomocou tlačidiel na Roam zapnete alebo pozastavíte hudbu, upravíte hlasitosť, preskočíte na ďalšiu skladbu alebo prehráte tú predchádzajúcu, vypnete mikrofón alebo prepnete na Bluetooth.

Vlastnosti a špecifikácie

    Audio
        Zosilňovače: Dva digitálne zosilňovače triedy H dokonale vyladené pre ovládače reproduktora s jedinečnou akustickou architektúrou.
        Basové reproduktory: Jeden stredobasový reproduktor zabezpečuje verné prehrávanie vokálnych frekvencií stredného pásma a hlboké, bohaté basy.
        Výškové reproduktory: Jeden výškový reproduktor vytvára ostré, vysoké frekvencie.
        Nastaviteľný EQ: Pomocou aplikácie Sonos upravte basy, výšky a hlasitosť.
        Sada mikrofónov: Sada mikrofónov s veľkým dosahom používa elimináciu okolitého hluku a umožňuje rýchlu aktiváciu hlasového asistenta a automatické ladenie Trueplay.
        Certifikácia IP67 (možno ponoriť do vody do hĺbky 1 m na dobu až 30 minút)

     
    Napájanie a siete
        WiFi: Pripája sa k sieti WiFi s akýmkoľvek smerovačom podporujúcim vysielanie v pásme 2,4 GHz alebo 5 GHz.
        Bluetooth: Bluetooth 5.0 podporuje streamovanie zvuku z vášho telefónu, tabletu, počítača alebo iného zariadenia s podporou Bluetooth.
        Batéria: 18 Wh batéria poskytuje až 10 hodín nepretržitého prehrávania na jedno nabitie.
        USB Port: USB-C 15W, 5V/3A
        Nabíjanie: Nabíjajte pomocou priloženého kábla USB-C a ľubovoľného napájacieho adaptéra USB 5V / 1A alebo 2,1 A, bezdrôtové nabíjačky s certifikáciou Qi alebo na mieru navrhnuté bezdrôtové nabíjačky Sonos (predáva sa samostatne).
        Apple AirPlay 2: Funguje s AirPlay 2 na zariadeniach Apple iOS 11.4 a novších
        Hlas: Pracuje s Amazon Alexa a Google Assistant
        Automatické ladenie Trueplay™: Táto technológia ladenia využíva priestorové vnímanie k šikovnému prispôsobeniu zvuku podľa orientácie hovorcu (vertikálne/horizontálne), umiestnenia a prehrávania obsahu. Funguje na WiFi aj Bluetooth. Mikrofóny musia byť zapnuté

     
    Rozmery: 168 x 62 x 60 mm
    Hmotnosť: 0,43 kg
    Príslušenstvo v balení: Kábel USB-C (1,2 m)

Posledný kus za túto cenu