SONOS ONE G2

229,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 229,00 €
Cena bez DPH 190,83 €
: 2023
Kompaktný inteligentný prehrávač s hlasovým ovládaním.
Farba
 Späť na: Audio Multiroom

Kompaktný inteligentný prehrávač s hlasovým ovládaním.

So Sonos One získate bohatý zvuk, ktorý dokážete jednoducho ovládať či už prostredníctvom hlasu, Sonos aplikácie, alebo akéhokoľvek AirPlay 2 zariadenia.

Briliantný zvuk do každej izby

Kompaktný dizajn zapasuje do každého priestoru - počnúc kuchynskou linkou až po poličku vo vašej kancelárii. Sonos One je tiež vlhkuvzdorný, takže ho môžete umiestniť napríklad do kúpeľne.

Ovládanie hlasom

Vstavaní hlasoví asistenti Google Assistant a Amazon Alexa vám umožnia hrať hudbu, skontrolovať správy, nastaviť budíky, odpovedať na vaše otázky a oveľa viac.

Stereo zvuk s dvoma Sonos One

Spárujte dokopy dva Sonos One reproduktory a získajte tak stereo separáciu a viac detailnejšiu reprodukciu. Alebo využite tento pár ako zadný kanál a spoločne s Playbar-om, Playbase alebo Beam vytvorte domáce kino s úchvatným priestorovým zvukom.

Jednoduché ovládanie pomocou Sonos aplikácie

Sonos aplikácia zastrešuje všetky vaše streamovacie služby dohromady, takže sa môžete dostať k vašej obľúbenej hudbe a ovládať ju v každej izbe jednoducho a rýchlo z jedného miesta.

    dva výkonné Class-D zosilňovače sú špecificky navrhnuté tak, aby dokonale ladili s meničmi a kompaktným telom Sonos-u One
    výkonný stredobasový menič sa postará nielen o vernú reprodukciu stredných tónov, ale aj o hlboké a bohaté podanie basov
    kvalitný výškový menič zabezpečí dokonale čisté podanie vysokých tónov
    sada zabudovaných mikrofónov s inteligentným počúvaním a redukciou šumu na pozadí dokáže rospoznať vaše hlasové príkazy za každých okolností
    bass/treble nastavenia vám umožnia prispôsobenie zvuku presne podľa vášho gusta
    možnosť spárovania s inými bezdrôtovými reproduktormi Sonos