MARANTZ SR7015 - 9.2 kanálový sieťový AV receiver

: 2021
9.2-kanálový 8K Ultra HD AV prijímač s HEOS
Farba
 Späť na: A/V Receiver
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Ponorte sa do ohromujúceho 3D priestorového zvuku s najkompletnejšou podporou formátu vrátane Auro-3D a IMAX Enhanced.

Model SR7015 si ľahko poradí s tými najnáročnejšími scénami v akčných filmoch a ponúka najhudobnejšie prehrávanie zvuku.

Štýlový hliníkový predný panel s podsvieteným priezorom predstavuje typický luxus Marantz.

Streamujte hudbu z popredných služieb a počúvajte hudbu v celej svojej domácnosti so zabudovaným HEOS.

Vychutnajte si vynikajúci obrazový výkon vďaka najnovším technológiám HDMI, ako je prenos 8K / 60Hz alebo upscaling, podpora rôznych formátov HDR vrátane HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, ako aj najnovšie herné technológie ako priechod 4K / 120Hz, variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) a režim automatickej nízkej latencie (ALLM).

Nový Marantz SR7015, ktorý je široko vyladený svetoznámymi zvukovými akustikmi v najmodernejších zariadeniach, využíva desaťročia skúseností v oblasti Hi-Fi a vytvára výnimočný priestorový zvuk v audiofilskej kvalite pre celú vašu zábavu.

Prémiový 9-kanálový zosilňovač: Poskytuje majstrovských 200 W na kanál, vďaka čomu zažijete svoju zábavu v pozoruhodných detailoch.

Podpora prenosu 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pre každú potrebu zábavy: Vďaka najnovšej technológii podpory HDMI si môžete vychutnať video v kvalite 8K zo svojich 8K zdrojových zariadení alebo s 8K upscalingom zo zdrojov Full HD alebo 4K.

Vďaka najpokročilejším trojrozmerným zvukovým formátom: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X a DTS Virtual: X, IMAX Enhanced a Auro-3D sú podporované, aby ste mohli počúvať všetky svoje obľúbené zvukové štýly .

Podpora HDMI so zdokonaleným spätným kanálom zvuku (eARC): Prostredníctvom hlavného výstupu HDMI prepojte svoj televízor s podporou eARC HDMI, aby ste mohli nekomprimované a objektovo založené zvukové formáty, ako je Dolby Atmos a DTS: X, priamo z aplikácie inteligentnej televízie do vášho zosilňovača AV.

Najlepšia technológia pre podporu domáceho kina: Podpora najnovších formátov HDR vrátane HDR10, HDR10 +, HLG, Dolby Vision, farebného rozlíšenia 4: 4: 4 a BT.2020, ako aj Dynamic HDR poskytuje výnimočnú kvalitu obrazu pre jas, čistotu a kontrast.

Pokročilé herné špecifikácie: Vďaka priechodu 4K / 120 Hz, variabilnej obnovovacej frekvencii (VRR), režimu Auto Low Latency (ALLM) a Quick Frame Transport (QFT) zažijete vzrušenie z hrania s úžasným obrazom a zníženým oneskorením.

Streamovanie vo vysokom rozlíšení pre audiofilský schválený zvuk: Prehrávajte bezstratové súbory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 192-kHz, ako aj stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz, a vychutnávajte si hudbu presne tak, ako to umelec zamýšľal.

Exkluzívne komponenty pozdvihujú zvukový podpis Marantz: proprietárne obvody HDAM spoločnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32-bitové D / A prevodníky AKM AK4458 a hybridný PLL Clock Jitter Reducer produkujú detailnejší a dynamickejší zvuk.

Takmer neobmedzené zdroje hudby: Streamujte z hudobných služieb, ako sú Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a ďalšie, alebo streamujte priamo z inteligentných zariadení cez AirPlay 2 alebo Bluetooth.

Funkcie HEOS Built-in a bezplatná aplikácia HEOS: Váš kľúč k digitálnej hudbe streamovanie, audio a hlasové ovládanie viacerých miestností v celej vašej domácnosti.

Podporuje všetkých vašich obľúbených hlasových asistentov: S modelom SR7015 môžete pomocou svojho hlasu ovládať preferovaného hlasového asistenta, ako sú Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

 

Rozmery: 440 x 411 x 185

Váha - 14,2 Kg