MARANTZ SR6015 - 9.2 kanálový sieťový AV receiver

: EOL - Ukončená výroba
9.2-kanálový 8K Ultra HD AV prijímač s HEOS
Farba
 Späť na: A/V Receiver
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Dajte svojmu domácemu kinu neopakovateľný zvuk Marantz so 9.2-kanálovým 4K Ultra HD AV prijímačom SR6015. Marantz SR6015 je vyladený svetovo uznávanými akustikmi v najmodernejších zariadeniach a produkuje najlepší muzikálny zvuk bez ohľadu na zdroj, od vinylu až po digitálne vysielanie. Úplne sa ponorte do filmov a TV so zvýšeným formátovaním priestorového zvuku s vysokým rozlíšením s technológiou Dolby Atmos, technológiou virtualizácie výšok Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X. Prenášajte hudbu z popredných hudobných služieb a ovládajte SR6015 pomocou kompatibilného hlasového ovládania cez Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Každý z 8 HDMI vstupov je plne kompatibilný s najnovšími špecifikáciami, vrátane 8K Ultra High Definition videa, 60Hz videa, HDR10, Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma (HLG) a podporuje ALLM pre hranie hier. Marantz SR6014 stavia na desaťročiach Hi-Fi excelentnosti a je zárukou prvotriedneho domáceho kina pre vašu zábavu.

 

 • NOVINKA - Prenos slúchadiel Bluetooth: Pripojte akýkoľvek pár slúchadiel Bluetooth do prijímača a vychutnajte si hudbu alebo filmový zvuk s čírou slobodou. So zapnutými reproduktormi alebo bez nich. (Táto funkcia je k dispozícii prostredníctvom najnovšej aktualizácie firmvéru.)
 • Napájanie a konektivita podľa vašich audio preferencií: 9.2 kanálový diskrétny výkonový zosilňovač, 185W na kanál
 • Podporuje najmodernejšie objektovo založené formáty: spracovanie IMAX Enhanced, Dolby Atmos, Dolby Atmos Virtualization Technology, DTS: X a DTS Virtual: X
 • Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume a Dynamic EQ, LFC, Sub EQ HT: Prináša najpokročilejšie vyrovnávanie pre vašu konkrétnu miestnosť
 • Exkluzívne komponenty, ktoré zvyšujú zvukový podpis Marantz: Proprietárne HDAM obvodové dosky Marantz, obvody prúdovej spätnej väzby, 32-bitové D/A prevodníky AKM AK4458 a Hybrid PLL Clock Jitter Reducer pre detailnejší, dynamický zvuk
 • Prehrajte vinyl s výnimočnou čistotou: Integrovaný gramo vstup so stupňom HDAM EQ na pripojenie gramofónu
 • Univerzálne pripojenie HDMI eARC: Obsahuje 8 HDMI vstupov, vrátane 1 HDMI vstupu na prednom paneli, s plnou podporou HDCP 2.3, plus 3 HDMI výstupy vrátane 1 HDMI výstupu podporujúceho funkciu eARC
 • Spracovanie videa vo vysokom rozlíšení: 4K / 60 Hz full-rate pass-through, 4: 4: 4 farebné rozlíšenie, HDR 10 a BT.2020, plus kompatibilita Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma (HLG)
 • Vysokovýkonné prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení: Možnosť dekódovať bezstratové súbory ALAC, FLAC a WAV až 24-bit / 192-kHz - plus záznamy DSD 2.8 MHz a 5.6 MHz vám umožňujú vychutnávať si hudbu presne tak, ako mal umelec v úmysle.
 • Exkluzívne komponenty, ktoré zdokonaľujú zvukový podpis Marantz: Poprietárne obvody HDAM Marantz pre detailnejší a dynamickejší zvuk
 • Streamovanie hudby z vašich obľúbených zdrojov: Prehrávanie skladieb zo služby Spotify Free a Premium, Amazon Music, Tidal a ďalších, alebo streamovanie z inteligentných zariadení prostredníctvom technológie AirPlay 2 alebo Bluetooth
 • Zabudovaný HEOS: Pokročilá technológia umožňuje multi-room audio, hlasové ovládanie a streaming digitálnej hudby, ako aj pohodlnú prevádzku HEOS App.
 • Podporuje hlasových agentov Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri: Použite svoj hlas na ovládanie SR6014
 • Výnimočný zážitok z hry: Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM) zaisťuje, že používatelia systému Xbox One majú citlivejší a pohlcujúci zážitok z hrania.
 • Integrácia s domácou sieťou: Vstavaná technológia Wi-Fi s podporou dvojpásmového pripojenia 2,4 GHz / 5GHz
 • Bezproblémové ovládanie smartfónom: Ovládacia aplikácia Marantz AVR je k dispozícii pre zariadenia iPhone a Android

 

Obsahuje 8 HDMI vstupov - s 1 HDMI vstupom na prednom paneli pre rýchle pripojenie - každý z nich podporuje HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color subvzorkovanie, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range (HDR10 ), 3D a BT.2020 pass-through. Video procesor je schopný zvýšiť rozlíšenie z SD a HD videa na 4K Ultra HD. HDMI vstupy sa automaticky premenujú na informácie poskytnuté zdrojom, ak sú dostupné. K dispozícii sú aj dva HDMI výstupy.

 

Vychutnajte si bez námahy hlasové ovládanie a úplnú flexibilitu s poprednými hlasovými agentmi a zabudovaným HEOS. Hovorte príkazy pre Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepnutie vstupov a ďalšie možnosti. Prepínanie medzi hlasovými agentmi, alebo výberom obľúbenej položky – máte to pod kontrolou. Funkčnosť sa mení podľa hlasového agenta.

 

Prenášajte zvuk zo svojich obľúbených hudobných služieb, ako je Apple Music a Spotify, alebo sledujte videá zo služieb ako YouTube a Netflix z ľubovoľného zariadenia iPhone, iPad, Mac alebo Apple TV v dokonalej harmónii.

Pre zvuk z viacerých miestností bezdrôtovo streamujte obsah do viacerých zariadení kompatibilných s funkciou AirPlay 2 súčasne s vylepšeným vyrovnávaním zvuku, čím sa zabezpečí plynulé prehrávanie zvuku. AirPlay 2 poskytuje kontrolu a zoskupovanie kompatibilných zvukových zariadení v aplikácii Apple Music, alebo Home. Použite AirPlay 2 v aplikácii, alebo s hlasom cez Siri.

 

Dekóduje Hi-res audio bezstratové súbory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 192-kHz, rovnako ako záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz (audiofilský formát SACD), čo vám umožní vychutnať si hudbu presne tak, ako mal umelec v úmysle. Počúvajte svoju hudbu cez port USB na prednom paneli, alebo cez sieťové zdroje.

 

Optimalizujte zvukový zážitok pomocou Audyssey MultEQ XT pre bezproblémové nastavenie vášho prostredia na počúvanie. Pomocou dodaného meracieho mikrofónu analyzuje MultEQ XT výstup každého reproduktora (vrátane subwooferov) až na ôsmich miestach merania a vytvára presné digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu frekvenčnú a časovú odozvu. Audyssey Dynamic Volume vyhladí rušivé skoky v hlasitosti (napr. Televízne reklamy) a umožní vám počúvať na nižších úrovniach a zároveň si vychutnávať jasný dialóg, hudbu a zvuk. Audyssey Dynamic EQ poskytuje úplnú čistotu na všetkých úrovniach počúvania.

 

SR5014 podporuje úplne novú aplikáciu Audyssey MultEQ Editor. Choďte „pod kapotou“, prezerajte a upravujte nastavenia pre podrobné ladenie, presnejšie prispôsobte zvuk konkrétnym problémovým oblastiam vo vašej izbe a prispôsobte zvuk vašim potrebám.

 • Zobrazenie výsledkov detekcie reproduktorov, aby ste skontrolovali správnu inštaláciu
 • Zobrazenie výsledkov pred a po kalibrácii Audyssey, čo uľahčuje identifikáciu problémov v miestnosti
 • Upravte cieľovú krivku Audyssey pre každý pár kanálov tak, aby vyhovovala vášmu vkusu
 • Nastavte rozsah nastavenia frekvencie EQ pre každý pár kanálov
 • Prepínanie medzi dvoma vysokofrekvenčnými cieľovými krivkami
 • Zapnutie / vypnutie kompenzácie stredného rozsahu, aby sa hlasová oblasť stala jasnejšou alebo plynulejšou
 • Uložte a načítajte výsledky kalibrácie

Aplikácia Audyssey MultEQ Editor pre Android a iOS je k dispozícii za poplatok v Apple App Store alebo v Obchode Google Play.

 

Aplikácia Marantz AVR Remote pre iOS a Android poskytuje úplnú kontrolu nad najnovšími sieťovými AV prijímačmi Marantz. Použite ju na zapnutie / vypnutie, nastavenie hlasitosti, voľbu vstupu a nastavení, alebo na okamžité prepnutie do aplikácie HEOS na ovládanie online hudby.

 

Jednoducho ovládajte zariadenie SR5015 pomocou diaľkového ovládača Smart TV prostredníctvom funkcie HDMI CEC. Jednoducho nastavte “HDMI Control” na ON v prijímači, potom nastavte “Smart Menu” na ON a začnite ovládať prijímač pomocou TV diaľkového ovládača. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rýchly prístup k výberom zdroja a zvukového režimu, menu nastavenia a štyroch možností Smart Select.

 

Štyri funkčné tlačidlá Smart Select na priloženom diaľkovom ovládači ukladajú vaše preferované nastavenia - vrátane vstupu, hlasitosti, Audyssey konfigurácie a neskôr pridanej funkcie “All Zone Stereo” pre párty režim. Jedným stlačením tlačidla SR5014 dokonale konfiguruje ľubovoľný zdroj, od Blu-ray, cez TV set-top box, až po vašu obľúbenú internetovú rozhlasovú stanicu a ďalšie.

 

Obsahuje externé ovládanie RS232 a možnosti riadenia IP pre jednoduché prispôsobenie a kompatibilitu s integráciou riešení tretích strán. Marantz SR5015 ponúka možnosť riadenia IP pre hlavné ovládacie zariadenia tretích strán, ako aj certifikáciu Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pre bezproblémovú integráciu s riadiacimi zariadeniami Control4. Vstup a výstup IR (infračerveného) diaľkového ovládania sa nachádza na zadnom paneli pre kompatibilitu diaľkového ovládania s inými komponentmi systému domáceho kina.