DENON AVR-S 660 H 5.2 kanálový AV prijímač s HEOS

599,00 €
569,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 599,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 569,00 €
: 2023
Nový Denon AVR-S660H ponúka najmodernejšie technológie obrazu a zvuku pre výnimočnú domácu zábavu na každý deň. Vďaka 8K podpore vrátane Dolby Vision a HDR je AVR-S660H plne kompatibilný s najnovšími 8K TV a zdrojovými zariadeniami. Vstavaná bezdrôtová technológia HEOS vám umožňuje počúvať Spotify, TIDAL, internetové rádio a ďalšie v preslávenej kvalite zvuku Denon. Vďaka ocenenému Sprievodcovi nastavením Denon Setup Wizard a pohodlnej aplikácii HEOS App je zariadenie AVR-S660H rovnako jednoduché nastaviť, ako si ho užívať. Pracuje s Apple AirPlay 2, Amazon Alexa a Google Assistant pre bezproblémové ovládanie hlasom.
 Späť na: A/V Receiver

Nový Denon AVR-S660H ponúka najmodernejšie technológie obrazu a zvuku pre výnimočnú domácu zábavu na každý deň. Vďaka plnej 8K podpore vrátane Dolby Vision a HDR je AVR-S660H plne kompatibilný s najnovšími 8K TV a zdrojovými zariadeniami. Vstavaná bezdrôtová technológia HEOS vám umožňuje počúvať Spotify, TIDAL, internetové rádio a ďalšie v preslávenej kvalite zvuku Denon. Vďaka ocenenému Sprievodcovi nastavením Denon Setup Wizard a pohodlnej aplikácii HEOS App je zariadenie AVR-S650H rovnako jednoduché nastaviť, ako si ho užívať. Pracuje s Apple AirPlay 2, Amazon Alexa a Google Assistant pre bezproblémové ovládanie hlasom.

 

Pre bezdrôtovú konektivitu Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 je Denon AVR-S660H vybavený pokročilým duálnym anténnym transceiverovým systémom pre robustné streamovanie aj v preťažených mestských prostrediach. Vychutnajte si počúvanie obľúbeného zvukového obsahu bezdrôtovo z inteligentných zariadení.

So zabudovanou technológiou HEOS môžete hrať v každej miestnosti rovnakú skladbu alebo vybrať inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť - výber je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant, ktorý poskytuje jednoduché ovládanie hlasom.

HEOS podporuje voľné aj prémiové služby Spotify, Deezer, Amazon Music, TuneIn, Tidal, Sound Cloud, a ďalšie.

 

 

Spracovanie HDCP 2.3 je dostupné na všetkých HDMI portoch a s dvomi HDMI výstupmi je možné paralelné pripojenie TV a projektora. Podpora eARC (Enhanced Audio Return Channel) umožňuje prenos 3D zvuku priamo z televízora do AV receivera cez pripojený HDMI kábel.