Denon AVC-X 8500 H 13.2 kanálový sieťový AV prijímač

3399,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3399,00 €
Cena bez DPH 2832,50 €
: 2024
AVC-X8500HA, ktorý posúva ďalšiu generáciu zábavy, ponúka výkonné 13-kanálové zosilnenie, plný priechod 8K a najkompletnejšiu podporu 3D priestorového zvuku. Integrovaný HEOS® dodáva pre vašu domácu zábavu bezdrôtové streamovanie hudby, hlasové ovládanie a možnosti zvuku do viacerých miestností.
Farba
 Späť na: A/V Receiver
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €


Výkonný 13-kanálový zosilňovač
AVC-X8500H, vybavený sofistikovaným výkonovým zosilňovačom v dizajne monolitickej dosky, poskytuje vysoký výkon pri 205 wattoch na kanál, aby zaistil dynamický a presný zážitok zo zábavy.


AL32 Technológia spracovania
AL32 Processing, vlastná Denon technológia reprodukcie analógových priebehov, podporuje až 192 kHz vzorkovaciu frekvenciu a vykonáva 32-bitové rozlíšenie vášho zosilňovača. Táto technológia dôkladne potláča šum spojený s D/A konverziou, aby reprodukoval nízkoúrovňové signály s optimálnou čistotou, ktorá zvýrazní všetky jemné nuansy hudby. AL32 Processing Multi-Channel znamená, že technológia sa aplikuje na všetky kanály a všetky vstupné zdroje.


DTS:X
Pohlcujúci zvukový obsah DTS:X umiestňuje zvuk tam, kde by sa prirodzene vyskytoval v priestore, čím vytvára realistický, viacrozmerný zvuk. DTS Neural:X upmixer ponúka lepšie ponorenie a zvýšený realizmus pre starší obsah.


IMAX Enhanced
Získajte ten najprémiovejší zážitok z domácej zábavy s IMAX Enhanced – najnovšou technológiou od DTS, ktorá nastavuje nový štandard pre zobrazovanie v domácom kine, zvuk, rozsah a čistotu. Sledujte čistejšie a jasnejšie obrázky. Zažite pohlcujúci, srdcervúci zvuk a zažite prémiový obsah digitálne remasterovaný spoločnosťou IMAX.


Auro 3D
Auro-3D® povyšuje zážitok z domáceho kina na úžasnú novú úroveň tým, že prináša vzrušenie z trojrozmerného zvuku pre hudbu, hry, vysielanie a filmy, vďaka čomu sa dostanete do zámotku živého zvuku. Premeňte svoju existujúcu audiovizuálnu zbierku na Auro 3D zážitok vďaka spracovaniu Auromatic upmixing.


360 Reality Audio
Ponorte sa do zvuku tak skutočného, ako keby ste boli na živom koncerte alebo s interpretom nahrávajúcim v štúdiu. S 360 Reality Audio nebola hudba nikdy taká skutočná.


Technológia Dolby Audio
Vysoko verné bezstratové Dolby TrueHD a Dolby Digital, dekodér signálu Dolby Digital Plus a upmixér Dolby Pro Logic II pre 2-kanálové zvukové signály na vytvorenie plne pohlcujúceho päťkanálového zážitku z priestorového zvuku.

 
Technológia DTS Surround
Vysoko verné bezstratové DTS-HD a DTS Surround, dekódovanie signálu DTS 96/24 spolu s upmixérom DTS Neo 6 pre dvojkanálové zvukové signály na vytvorenie plne pohlcujúceho päťkanálového zážitku z priestorového zvuku.


Pripojenie HDMI s ARC/eARC
Podporuje najnovšiu technológiu na všetkých vstupoch a výstupoch HDMI. ARC (Audio Return Channel) alebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) zjednodušuje prehrávanie TV zvuku cez váš AV zosilňovač s jediným HDMI pripojením. eARC poskytuje HD audio prenos, ako je Dolby TrueHD a DTS HD Master Audio, zatiaľ čo ARC je obmedzené na bežné 5.1-kanálové audio formáty alebo PCM.

 
8K/HDCP 2.3
Vychutnajte si nedotknutú kvalitu obrazu 8K na televízore alebo projektore s rozlíšením 8K. Podporuje 8K pass-through a 8K upscaling obsahu 4K. Podporuje HDCP 2.3, najnovší štandard ochrany proti kopírovaniu, pre pokoj pri streamovaní obsahu chráneného proti kopírovaniu.


Brilantná farba s HDR 10+
Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), ako aj Dynamic HDR a HDR10+ pass-through. HLG ponúka technológiu HDR pre vysielaný obsah. Dynamic HDR aj HDR10+ využívajú dynamické metadáta na optimalizáciu tieňov a svetiel pri zmene obrazoviek.
 

Dolby Vision
Dolby Vision je úžasná zobrazovacia technológia HDR, ktorá na obrazovku prináša výnimočné farby, kontrast a jas. Kompatibilné s Dolby Vision, takže si môžete vychutnať obsah Dolby Vision z kompatibilného zdrojového zariadenia a televízora.Hranie novej generácie
Podporuje variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR), rýchly prenos snímok (QFT) a automatický režim nízkej latencie (ALLM) pre plynulý herný zážitok bez oneskorenia pri pripojení ku kompatibilným herným zariadeniam.

 
Vstavaný HEOS®
So vstavaným HEOS môže váš AV zosilňovač prenášať hudbu bezdrôtovo cez kompatibilné komponenty HEOS z rôznych bezplatných a prémiových streamovacích služieb. Spotrebitelia si tiež môžu vychutnať svoju obľúbenú hudbu v ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti bezdrôtovo. Prehrajte rovnakú skladbu v každej miestnosti alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť prostredníctvom rôznych zdrojov streamovania. Pridajte reproduktory Denon Home do viacerých miestností a ovládajte to všetko pomocou aplikácie HEOS.


Airplay 2 a hlasové ovládanie Apple Siri
Pomocou AirPlay 2 môžete bezdrôtovo streamovať hudbu Apple do AV zosilňovača alebo sa spojiť s inými reproduktormi kompatibilnými s AirPlay a naplniť váš domov hudbou.

 
Spolupracuje s Amazon Alexa
Ovládajte svoj AV zosilňovač bez použitia rúk pomocou Amazon Alexa a svojho hlasu. Upravte hlasitosť, preskočte na ďalšiu skladbu, prepnite vstupy pre rôzne prehrávače médií a ďalšie – „Stačí sa opýtať“. Stiahnite si bezplatne HEOS Home Entertainment Skill a povoľte hlasové príkazy Amazon Alexa. Vyžaduje aplikáciu Alexa a Amazon Echo, Dot alebo ekvivalent. Dostupnosť funkcií sa líši v závislosti od regiónu.Podpora zvuku vo vysokom rozlíšení
Vychutnajte si vynikajúcu vernosť zvuku s vašimi obľúbenými zvukovými stopami vo vysokom rozlíšení. Podporované formáty sú ALAC, FLAC a WAV až do 192 kHz/24 bitov. Je tiež kompatibilný so súbormi DSD s frekvenciou 2,8/5,6 MHz. Prehrávajte HD audio stopy z USB disku alebo iných pripojených diskov cez sieť alebo z Amazon Music HD s predplatným. Podporované sú aj bežné súbory MP3 a WMA.

 
Bluetooth audio vysielač
Spárujte svoje obľúbené Bluetooth slúchadlá s AV zosilňovačom a pokračujte v počúvaní obľúbenej hudby, filmov alebo televíznych programov v noci. Môžete tiež prehrávať zvuk z reproduktorov a slúchadiel Bluetooth súčasne. Ak máte člena rodiny alebo priateľa so sluchovým postihnutím, odporúčame vám toto nastavenie. Naraz môžete pripojiť iba jeden pár slúchadiel.


Denon Setup Assistant
Ocenený sprievodca Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, ako začať. Stačí pripojiť AV zosilňovač k televízoru a podľa pokynov na obrazovke televízora pripojiť reproduktory, vykonať merania reproduktorov a pripojiť zdrojové zariadenia. Pre väčšie pohodlie AV zosilňovač po pripojení automaticky premenuje vstupy HDMI alebo ich môžete podľa potreby premenovať manuálne.

 
Audyssey sada technológie korekcie miestnosti
AV zosilňovače Denon využívajú sadu EQ softvéru Audyssey na jednoduché a presné nastavenie a kalibráciu. S dodávaným meracím mikrofónom Audyssey zmeria všetky reproduktory vo vašom domácom kine a vyladí AV zosilňovač tak, aby poskytoval najplynulejší a najoptimálnejší celkový zážitok z počúvania vo vašej miestnosti. Tento AV zosilňovač podporuje technológiu korekcie miestnosti Audyssey MultEQ. Ďalšie podporované funkcie Audyssey sú Dynamic EQ a Dynamic Volume.Aplikácia Denon AVR Remote
Táto ovládacia aplikácia pre iOS alebo Android vám umožňuje ovládať váš AV zosilňovač, napríklad meniť vstupy, zvukové režimy, hlasitosť, ukladať a získavať rýchle výbery, zobrazovať stav AVR, informácie o vstupnom a výstupnom signáli, meniť voliteľné nastavenia atď. Po výbere hudby HEOS sa vzdialená aplikácia AVR automaticky prepne na aplikáciu HEOS pre bezproblémovú prevádzku medzi dvoma aplikáciami.

 
Spolupracuje s Asistentom Google
Spustite hudbu v aplikácii HEOS a potom požiadajte svojho Asistenta Google, aby ovládal hlasitosť, prehrával, pozastavoval, preskakoval skladby, stlmoval a zapínal zvuk.Výstupy a nastavenia subwoofera
Ponorte sa do rovnomerne rozložených a presných basov. Obsahuje až štyri výstupy pre subwoofer na vyhladenie nízkych frekvencií a lepší rozptyl. Žiadne počuteľné špičky alebo poklesy - len silné basy vypĺňajúce miestnosť.
Ak sú pripojené viac ako dva subwoofery, upravte nastavenia subwoofera podľa svojich predstáv. Ak chcete rovnomerne rozložený výkon basov, vyberte možnosť „Štandardný“. Zvoľte "Smerový", ak chcete viac smerového výkonu basov, ktorý je bezproblémovo integrovaný do reproduktorového kanála najbližšieho ku každému subwoofera v miestnosti.


Režim predzosilňovača
Váš AV zosilňovač Denon môže fungovať ako dokonalý AV predzosilňovač s najnovšou HDMI konektivitou. Režim predzosilňovača poskytuje čistejšiu signálovú cestu a väčšiu toleranciu úrovne orezania odpojením interných zosilňovačov.
Pridajte flexibilitu na odpojenie vybraných kanálov reproduktorov, aby ste mohli použiť vstavané zosilnenie AV zosilňovača na napájanie nekritických kanálov, aby ste získali jasnejšiu signálovú cestu pre kanály poháňané externým zosilnením.

Domotz Pro and OvrC remote
Domotz Pro a OvrC sú technologické programy na vzdialené monitorovanie a správu systémov, ktoré umožňujú osobitným integrátorom sledovať stav pripojených produktov a riešiť problémy na diaľku.


Nemá FM/AM tuner !!!

Výstupný výkon (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanál) - 205 W
Výstupný výkon (6 ohm, 1 kHz, 10% na 1 kanál) - 250 W

Rozmer - 434 x 389 x 237
Váha 15,6 kg