Denon AVC-X 3800 H 7.2-kanálový sieťový AV prijímač

1099,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1099,00 €
Cena bez DPH 915,83 €
: 2024
7.2-kanálový sieťový AV prijímač + HEOS
Farba
 Späť na: A/V Receiver
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Denon AVC-X3800H AV prijímač poskytuje skutočne pohlcujúci zážitok z 3D zvuku prostredníctvom Dolby Atmos alebo DTS: X.
Aj keď nemáte špeciálne stropné reproduktory, technológia Dolby Atmos Height Virtualization a DTS Virtual: X vylepšia vaše filmové noci ako nikdy predtým.
AVC-X3800H podporuje najnovšie HDMI video technológie, ako napríklad 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K upscaling a podporu HDCP 2.3 na všetkých vstupoch HDMI (6 vstupov / 3 výstupy). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, TuneIn, Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL a ďalšie, bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS.
Vychutnajte si svoju zbierku MP3 a dokonca aj zvukové formáty Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz) cez USB alebo sieť.
Denon AVC-X3800H pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom.
Vizuálnym navádzaním vám v každom kroku procesu nastavenia ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí, aby ste nastavenie zvládli hneď po prvýkrát.
Každé domáce kino je iné - preto Denon používa špičkovú technológiu kalibrácie miestností od Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV prijímač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému posluchovému prostrediu.
Spárujte svoje obľúbené Bluetooth slúchadlá s AV prijímačom a pokračujte v počúvaní obľúbenej hudby, filmov alebo televíznych programov v noci.
Tento AV receiver podporuje dvoj-zdrojový, dvojzónový zvuk.