SKYLINK Dekódovací modul CAM 803

45,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 45,00 €
Cena bez DPH 37,50 €
: SKLAD24/2
Licencovaný dekódovací modul pre príjem satelitnej televízie Skylink v HD kvalite. Dekódovací modul CAM 803 (CA modul alebo CAM) je zariadenie, ktoré je vybavené satelitnou kartou* pracujúci v kódovacom systéme Nagravision.
 Späť na: AKCIOVÝ TOVAR na SKLADE
Doprava Kuriér za 6,00 €
Doprava Osobný odber za 0,00 €

Licencovaný dekódovací modul pre príjem satelitnej televízie Skylink v HD kvalite.

Dekódovací modul CAM 803 (CA modul alebo CAM) je zariadenie, ktoré je vybavené satelitnou kartou* pracujúci v kódovacom systéme Nagravision.

Stačí len zasunúť do slotu vašej TV ak má satelitný tuner (DVB-S alebo DVB-S2).

Už nepotrebujete pripájať ďalší prijímač pre príjem programov od Skylinku, pre ovládanie používate len televízny ovládač.

Podpora vysielania v HD kvalite.


•    FastScan - automatické ladenie a usporiadanie Skylink programov.
•    Bezproblémová funkčnosť služieb Skylink – kompatibilný so Skylink READY.
•    Sledovanie satelitného vysielania bez nutnosti pripojenia ďalšieho zariadenia (set-top box). Používate len jeden televízny diaľkový ovládač.

•    nechcete mať ďalší ovládač a externé prijímacie zariadenie (set-top box).
•    vlastníte televízor so zabudovaným satelitným tunerom DVB-S/DVB-S2 a CI+ slotom.
•    je váš televízor vybavený funkciou FastScan – automatické ladenie programov Skylink alebo podporuje funkciu operátorský profil.

 

Dekódovací modul CAM 803 s už integrovanou satelitnou kartou Skylink (typ Nagravision*). Túto kartu nemožno z modulu vybrať. Jedenásťmiestne číslo tejto karty nájdete na samolepke na zadnej strane modulu.

*Integrovanú satelitnú kartu Skylink typu Nagravision môžete registrovať ako novú kartu, ako náhradu za pôvodnú dekódovaciu kartu typu Irdeto alebo ako kartu NEXT. Pri výmene za pôvodnú satelitnú kartu typu Irdeto neplatíte žiadny registračný poplatok ani poplatok za výmenu.